Aktuality
soustředění Srní
Tento víkend jsme se s Michalem zúčastnili reprezentačního soustředění s vybranými posádkami a čtyřkolkáři na Srní v krásném areálu Hotelu Srní.
Zde byl připravený několika fázový trénink od Honzy Lehotského prezentovaný Ondřej Čermák, Tomáš Čenda Černohorský, Martin Motoshop Černohorský,v tělocvičně,na běžkách,v bazénu a posilovně.
Panovala velmi kamarádská atmosféra,všichni účastníci k soustředění přistoupili velmi profesionálně a makali naplno.
Chtěli bychom moc poděkovat za pozvání Autoklub České republiky ,především našemu předsedovi Premek Hajek za možnost si vyzkoušet zimní přípravu s profesionálním přístupem se vším všudy,trenerské rady od Martina Černohorského a Ondry Čermáka-opravdu všem s Michalem moc DĚKUJEME!!!
Na závěr pro nás v bazénu uspořádali štafetový závod o pivo,který jsme k našemu údivu ve složení s Michalem,Přemkem Hájkem a Martinem Hrochem vyhráli:)
Na závěr ještě jednou moc děkujeme za pozvání.
Lukáš & Michal

Foto zde:
více informací ...

kalendáře MMČR + MS
25.3. Oss - Nizozemsko-MS
31.3. Kaplice-MMČR
8.4. Castelnau de Lévis - Francie-MS
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko-MS
28.4. Petrovice u Karviné-MMČR
6.5. Chernivtsi - Ukrajina-MS
13.5. Kramolín - Česká rep.-MS
20.5. Stříbro-MMČR
2.6. Mohelnice-MMČR
10.6. Kegums - Lotyšsko-MS
17.6. Kivoli - Estonsko-MS
24.6. Lommel - Belgie-MS
1.7. Ledeč n. Sázavou-MMČR
22.7. Strassbessenbach - Německo-MS
29.7. Stelpe - Lotyšsko-MS
26.8. Roggenburg - Švýcarsko-MS
2.9. Chaumont - Francie-MS
9.9. Březová n. Svitavou-MS
16.9. Rudersberg - Německo-MS
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko-družstva ME
29.9. Kramolín-MMČR
13.10. Horní Újezd-MMČR


kalendář MMČR
31.3. Kaplice
28.4. Petrovice u Karviné
20.5. Stříbro
2.6. Mohelnice
1.7. Ledeč n. Sázavou
9.9. Březová n. Svitavou
29.9. Kramolín
13.10. Horní Újezd


kalendář MS
25.3. Oss - Nizozemsko
8.4. Castelnau de Lévis - Francie
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko
6.5. Chernivtsi - Ukrajina
13.5. Kramolín - Česká rep.
10.6. Kegums - Lotyšsko
17.6. Kivoli - Estonsko
24.6. Lommel - Belgie
22.7. Strassbessenbach - Německo
29.7. Stelpe - Lotyšsko
26.8. Roggenburg - Švýcarsko
2.9. Chaumont - Francie
16.9. Rudersberg - Německo


družstva ME
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>  

Už tolikrát slibované ježdění!!!! :))) aneb ukončení sezóny

6.10.2014
Hlásíme všem našim příznivcům a zájemcům,že 25.10.(sobota) od 11-17h,jsme si pro vás připravili už tolikrát slibovanou možnost svezení se na naší sajdkáře a vyzkoušení si role závodníka.Povedla se nám parádní věc a to díky velké ochotě pana Honzi Polívky,domluvit tuto akci přímo v Kramolínském areálu.Takže svezení bude o to autentičtější,když se bude konat přímo na tak členité trati,kde se koná Mistrovství světa a republiky.
Budeme mít pro vás připraveno komplet oblečení na motorku a také fotografa,který vám udělá pár akčních fotek na památku.
Této akce se zúčastní další tři posádky,takže bude možnost se svézt např. na levostranné sajdě s čtyřdobým motorem.
Samozřejmě občerstvení zajištěno!!! :)

Pro ty,kteří v areálu ještě nebyli jedná se o Kramolín u Nepomuku(Plzeň),odbočka v Nepomuku za Benzinovou pumpou Benzina směr Kramolín,GPS49°26'30.357"N, 13°34'37.253"E

Pro více info pište na email:Lukas.Pudlo@seznam.cz

Budem se na vás těšit :)MMČR Horní Újezd

4.10.2014
Máme za sebou poslední závod letošní sezóny českého mistráku,který se jel na přehledné trati v Horní Újezdě.
Do závodu jsme nastupovali s možností bojovat celkově o třetí pozici v MMČR.
Trať byla pěkně připravená,počasí taky vyšlo parádně a tak se do bojů mohlo pustit natěšených devatenáct posádek.
Nám se kvalifikace povedla zajet na páté pozici,za našimi hlavními soupeři.
Start do první rozjížďky se nám moc nepovedl,odjeli jsme na čtvrté pozici,kde jsme jezdili asi do půlky závodu,ale bohužel jsme ji neudrželi a propadli jsme na pozici pátou,kterou jsme s dostatečným náskokem uhájili až do cíle.
1.rozj:
1.Rozehnalové
2.Černý-Musil
3.Vejchodové
4.Diblík-Gábor
5.Pudlo-Sejk
Do druhé rozjížďky jsme po menší strkanici odstartovali opět na čtvrté pozici,o kterou jsme půl rozjížďky bojovali s bratry Vejchodovými,ale jak síly docházeli,kluci nás předjeli a my si tak opět vyjeli pátou příčku,která nám tak patřila i v celkovém hodnocení MMČR.
2.rozj:
1.Rozehnalové
2.Černý-Musil
3.Diblík-Gábor
4.Vejchodové
5.Pudlo-Sejk
Celkově:
1.Rozehnalové
2.Černý-Musil
3.Diblík-Gábor
4.Vejchodové
5.Pudlo-Sejk

Celkové pořadí MMČR 2014
1. Rozehnalové ....438 bodů
2. Vejchodové ....318
3. Diblík-Gábor ....310
4. Černý-Musil ....309
5. Pudlo-Sejk ....297
S celkovým výsledkem jsme spokojeni,i když to mohlo být lepší,ale na druhou stranu za letošní konkurence v Top 5 s posádkami účastnících se Mistrovství světa je pro nás páté místo parádní!

Na večer bylo v místním kulturním domě připraveno slavnostní vyhlášení cen,které trvalo,až do ranních hodin,a za které patří velké poděkování firmě Autoprofi Motoshop a zástupcům Autoklubu ČR Janě Vaňkové a Přemkovi Hájkovi za uspořádání tohoto vyhlášení a za zajištění opravdu pěkných cen a pohárů.

Na závěr bych chtěl poděkovat celému našemu Teamu,našim partnerům a lidem co nás celý rok podporovali a umožnili nám dosahovat tak pěkných výsledků.

Ahoj Lukáš

více info zde:
více informací ...MMČR Kaplice

27.9.2014
Tuto sobotu jsme se zúčastnili předposledního závodu českého mistráku v jihočeské Kaplici.
Zdejší písčitá a technicky náročná trať byla od pořadatele velice pěkně připravena.Déšť,který nakropil zdejší trať byl tentokrát přínosem.Písek byl měký a dala se až na pár míst volit stopa po celé šířce trati.
Nám se nepovedlo zajet rychlé kolo ať z důvodu chyb nebo se vyhýbání se soupeřům a tak jsme se soustředili na domlouvání spolupráce při průjezdech technických pasážích trati.Kvalifikační čas jsme zajeli na sedmé pozici.
Do první rozjížďky jsme startovali z dost blátivého místa na startu,ale povedlo se odjet na třetí pozici.kterou jsme pár kol drželi než se přes nás a Diblíka s Gáborem dostal Černý s Musilem,přesto se nám dařilo držet dobré tempo a snažili jsme se najít místo k předjetí.Bohužel v jednom z náročných výjezdů v kolejích jsme se zvrhli.Než jsme se vrátili na trať ztratili jsme nějakou tu pozici,nakonec se nám povedlo dojet na páté pozici.
Do druhé rozjížďky byl start o něco horší,ale díky pár manévrům v prvních zatáčkách jsme se dostali na pozici třetí,kterou jsme drželi cca do půlky rozjížďky,než se přes nás po menší chybě dostali pěkně jedoucí bratři Vejchodové.Čtrvrtou pozici jsme si bez problémů uhlídali až do konce.
Celkově jsme skončili na čtvrté opět o jeden bod bramborové pozici.
Z výsledkem jsme spokojeni,ale hlavně i s jízdou na tak náročné trati.Myslím,že jsme si s Lukášem jízdu oba užili do posledního kola.Zároveň jsme si odvezli dost potřebných bodů do celkového hodnocení.
Příští sobotu 4.10. se koná poslední závod v Horním Újezdě,kde se budeme účastnit boje o stále nerozhodnutou druhou až pátou pozici v celkovém pořadí.
Po skončení závodů v Kaplici se stali bratři Rozehnalovi mistry republiky,kterým tímto GRATULUJEME!!!
Přijeďte nás povzbudit příští sobotu v Horním Újezdě,budem velice rádi.Po skončení tohoto závodu se koná v místním kulturním domě vyhlášení s večerním programem.
Děkujem za podporu v Kaplici,
zatím ahoj Lukáš P.Inter Cars Expo

13.9.2014
Tuto sobotu jsme se zúčastnili promo akce na pozvání našeho hlavního partnera firmy Schaeffler.Součástí toho bylo představení našeho Teamu a a sajdkárkrosu vůbec,kde si mohli někteří vyzkoušet roli spolujezdce na vlastní kůži přímo na trati.Vše proběhlo za parádního počasí a hlavně za příjemné atmosféry.Doufáme,že se svezení líbilo.
Zatím ahoj a všem díky Lukáš P.


Velká várka fotek zde
více informací ...MMČR Kramolín

7.9.2014
Tuto neděli jsme se zúčastnili závodů MMČR v Kramolíně na naší téměr domácí trati.
Pořadatel jako vždy nezklamal a připravil zas "dálnici":),počasí nakonec vyšlo parádně.
Nám se podařilo zajet pěkný kvalifikační čas na čtvrtém místě a nutno říct,že oproti jarním závodům MS na této trati se nám jelo o mnohem lépe,resp s větší pohodou,je vidět,že naše souhra se zlepšuje.
Do první rozjížďky jsme odstartovali jako druzí,tuto pozici se nám podařilo nějakou chvilku podařilo hájit,než jsme vytvořil pár chyb a propadli se tak na pozici třetí,kterou jsme museli hájit před pěkně jedoucími bratry Vejchodovými,což se nakonec povedlo.
1.rozj:
1.Rozehnalové
2.Diblík-Gábor
3.Pudlo-Sejk
Do druhé rozj. jsme odstartovali na třetí pozici,po pár kolech jsme vytvořili pár chyb což znamenalo propad na pátou pozici,na které jsme s dostatečným náskokem také dokončili.
Takže celkově nám to přineslo čtvrté místo,které považujeme v danné konkurenci jako parádní úspěch.
Ze závodů jsme odjeli s dobrým pocitem nejen z výsledku,ale také z jízdy a z nasbírání dosti bodíků,které nás udržují v boji o bednu v celkovém hodnocení.
Dalším naším plánovaným závodem je MS v německém Rudersbergu,kde by jsme se chtěli pokusit kvalifikovat,ale především nasbírat společně nějaké ty zkušenosti.
Chtěl bych poděkovat našim mechanikům Pavlovi s Martinem,ale hlavně našim fanouškům,kteří nás přijeli podpořit,bylo vás opravdu hodně.Připravujeme pro vás nějakou tu odměnu :)))
Díky a zatím ahoj,Lukáš P.

Foto brzy dodáme

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>