Aktuality
MMČR Mohelnice
Sezóna 2019 odstartovala v Mohelnici!
Dnešní krásný slunný den byl jako stvořený pro závody. Po menším zranění z Německa bylo potřeba vyzkoušet jak se hojí Radkova noha a po tréninku bylo jasné, že to půjde a nebude to žádna ostuda.
Kvalifikační závod se povedl, odstartovali na třetí pozici a celý závod se tahali s bratry Boukalů.
Podobný průběh měl i první ostrý závod, po startu opět třetí, nápor Boukalů byl opět odražen a první dílčí podium bylo na světě.
Poděkování patří Marek Seják a Radek Vitoň, kteří v rámci testováni vyměnili mezi rozjížďkami motor, aby se odzkoušela různá nastavení.
Druhá jízda přinesla opravdu napínavý souboj s dvojicí posádek, kluci se pohybovali od 3 do 5 místa, kde nakonec i dojeli. Celkově skončili čtvrtý, což za daných podmínek bereme a těšime se na další závody již v plném zdraví.
Fanouškům děkujeme za podporu a uvidíme se 28.4. v Dolle.

Aktuality

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34   >>

MMČR Jinín

26.9.2015
MMČR Jinín 26.9.2015

V obou rozjížďkách jsme dojeli na čtvrté pozici,takže celkově čtvrté místo.Závody jsme si užili,bohužel problém se zadní brzdou se po celý den nepodařilo odstranit i tak jsme si hezky a pohodově zazávodili se soupeři.
Velké díky patří našim fanouškům,kteří nás přijeli podpořit.Dalšími závody jsou MMČR družstev v Dlouhé Loučce příští sobotu 6.10.2015,kde budeme startovat za příbramský BO Autoprofi Glassgo Team,v příbramském složení s bratry Čermákovými a Černý-Musil.
Na závody se moc těšíme,Lukáš

Pozvánka na odložené závody v Jiníně.

22.9.2015
Již tento víkend v sobotu 26.9. srdečně zveme všechny naše fanoušky a vůbec příznivce sajdkárkrosu do pěkného areálu v Jiníně u Strakonic.
Pro nás jsou závody výzvou,už jen proto,že startujeme ve staronovém složení.
Z důvodu Lukášovi(spolujezdec) asi časové zaneprázdněnosti,jsem se domluvil na dokončení této sezóny se svým bývalým spolujezdcem Vaškem Hotovým.Tuto sobotu jsme se spolu svezli na treninku a pěkně si jízdu užili.:)
Počasí by mělo vyjít,tak nás přjeďte podpořit do Jinína.....;)

Budem se těšit,Lukáš

6.9.2015 MMČR Kramolín

Kramolín 2015

Naše posádka po půlroční vynucené přestávce (pád v Mohelnici), se znovu rozhodla skočit do kolotoče českého mistráku a urvat nějaké ty body! V kvalifikační rozjížďce se klukům podařilo umístit na 6.místě, což se po tak dlouhé mimo závodní pauze a dobře rozjetým posádkám ani moc neočekávalo! Do prvního závodu se tedy šlo s čistou hlavou a pocitem víc než dobrým. Dlouho to vypadalo na uspokojivé 6.místo, ale parádně jedoucím bratrům Čermákům zastávkovala spojka a následovalo odstoupení. Takže Nakonec z toho bylo krasne 5.místo a vládla v našem týmu spokojenost!
Do druhého závodu se klukům opět povedl start a vypadalo to na velký sport a taky že byl! Bratři Vejchodové našim klukům nedali moc šanci a Luky věděl že takové tempo nevydrží do cíle a zvolil strategii - pošetřime síly, to se splnilo a padlo z toho znovu 5.místo!
Po součtu obou rozjížděk to dopadlo na krásný 4 flek:) musim podknout že "Pudlíků" podél trati bylo fakt hodně

Celkově 2.místo
Naším klukům se podařilo konečně změřit své síly s řadou soupeřů Českého mistráku. Už kvalifikace ukázala že naši kluci mají stále rychlost a chuť znovu závodit! Ze slov Lukyho ridera byla cítit spokojenost, ačkoli bratři Janouškové jim pěkným a tvrdým manévrem v posledním kole sebrali ve druhé jízdě 1.místo a tím pádem i celkové prvenství.
Pocitově jsou spokojeni s dnešním výkonem, ale je vidět že ta dlouhá "pauza" je fyzicky odrovnala, takže teď je jasné že se bude muset víc makat na fyzické přípravě jak v posilovně, tak samozřejmě i na motorce:) / David

Foto od Zdeňka Růžičky

Novinky z našeho Teamu

23.7.2015
Naši kluci po nešťastném pádu z Mohelnice zkoušejí konečně trénovat. Mluvil jsem s Lukym a cítí se relativně v pohodě, jak na sajdkáře (ale není to uplně nejlepší), tak i jeho vážné zranění se o hodně zlepšilo! Následující víkend se chtějí zkusit postavit na start volného závodu v Benátkách nad Jizerou pod hlavičkou televize Sport5! tímto Vás srdečně zveme na tuto akci, která loni byla velmi vydařená!:) / David