Aktuality
MMČR Mohelnice
Sezóna 2019 odstartovala v Mohelnici!
Dnešní krásný slunný den byl jako stvořený pro závody. Po menším zranění z Německa bylo potřeba vyzkoušet jak se hojí Radkova noha a po tréninku bylo jasné, že to půjde a nebude to žádna ostuda.
Kvalifikační závod se povedl, odstartovali na třetí pozici a celý závod se tahali s bratry Boukalů.
Podobný průběh měl i první ostrý závod, po startu opět třetí, nápor Boukalů byl opět odražen a první dílčí podium bylo na světě.
Poděkování patří Marek Seják a Radek Vitoň, kteří v rámci testováni vyměnili mezi rozjížďkami motor, aby se odzkoušela různá nastavení.
Druhá jízda přinesla opravdu napínavý souboj s dvojicí posádek, kluci se pohybovali od 3 do 5 místa, kde nakonec i dojeli. Celkově skončili čtvrtý, což za daných podmínek bereme a těšime se na další závody již v plném zdraví.
Fanouškům děkujeme za podporu a uvidíme se 28.4. v Dolle.
Za fotky děkujeme Jozef Cako
foto níže
více informací ...

Kalendář DM 2019
24.03. Schnaitheim - 393km (z Příbrami)
31.03. Hänchen - 323km
28.04. Dolle - 469km
01.05. Kamp-Lintfort - 737km
05.05. Geisleden - 499km
26.05. Pflückuff - 315km
23.06. Schopfheim - 692km
30.06. Jauer - 242km
20-21.7. Aichwald - 443km
04.08. Gerstetten - 416km

Kalendář MMČR 2019
30.3. Mohelnice - 273km (z Příbrami)
4.5. Jinín - 56km
26.5. Stříbro - 96km
15.6. Březová n. Svitavou - 254km
29.6. Dobřany - 63 km
22.9. Kramolín - 51km
12.10. Horní Újezd - 231km


17.8. DALEČÍN - DRUŽSTVA - 236km

Kalendář GP 2019
7.4. Lommel Belgium
14.4. Talavera Spain
22.4. Oldebroek Netherlands
12.5.KRAMOLIN CZECH REP.
19.5.Kiev "Bucha" Tbc Ukraine
2.6.Plomion France
9.6.Kivioli Estonia
7.7.Markelo Netherlands
14.7.Strassbessenbach Germany
28.7.Stelpe Latvia
25.8.Roggenburg Switzerland
1.9. Gooik Belgium
8.9.Gueugnon France
15.9.Rudersberg Tbc Germany

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34   >>  

24.10.2015 MMČR Horní Újezd

25.10.2015
Tuto sobotu se jel poslední závod letošního českého mistráku sajdkár v Horním Újezdě.Stejně jako loni se v místním kulturním domě po skončení závodu konalo vyhlášení.
Trať oproti loňskému roku doznala pod vedením Vaška Severy a jeho teamu výrazných změn a nutno dodat,že rozhodně k lepšímu!
Do závodu jsme nastoupili s absolutní pohodou užít si je se vším všudy,což se nakonec bohužel povedlo,ale spíš v negativním slova smyslu!
Do kvalifikace jsme měli problém odstartovat,díky převodovce našeho motoru,což se nakonec povedlo.Vzápětí v další zatáčte nám kamen vyrazil "chcípák",takže jsme odjeli se ztrátou poslední.Snažili jsme se co to šlo,že jsme dorazili do cíle na čtvrtém místě.S Vaškem jsme se shodli,že právě kvalda byla za celý den tím nejhezčím závodem pro nás díky soubojům a předjíždění na trati.
Zpět k závodům,do první rozjížďky jsme odstartovali jako čtvrtí a jezdili jsme za bratry Vejchodovými.Tři kola před cílem přišel defekt zadního kola ,takže jsme museli k mechanikům a nakonec v cíly,jedenáctí:(((
Do druhé jízdy jsme odstartovali na druhém místě a do cíle nakonec dojeli jako třetí.Celkově z toho bylo páté místo.V tabulce celkového pořadí jsme skončili na sedmé pozici.Bohužel chyběl patřičný příděl bodů z první jízdy,ale to k závodům patří a pro nás nakonec sedmé místo celkově,po karambolu na začátku sezóny je i nečekané.
Večerní vyhlášení proběhlo parádně za podpory firmy BO Autoprofi a Autoklubu ČR,za což patří velké díky!!!

Těmito závody se rozloučili naši nejlepší sajdkárkrosaři všech dob a to bratři Vašek a Marek Rozehnalové.Tihle skromní kluci za dobu svých sedmnácti sezón svou pílý,stoprocentním přístupem a následně výsledky,zpropagovali sajkárkos tady u nás v Čechách a hlavně ve světě jako nikdo jiný a vytvořili tak následně ostatním českým posádkám,daleko lepší podmínky co se týče vnímání fanoušků,případným sponzorům,ale také Autoklubu ČR.
Osobně musím,říct,že toto loučení bylo pro mě docela emotivní.Najednu stranu kluky chápu,ale na druhou se mi nechce prostě věřit,že bez tohoto kolotoče vydrží delší dobu....:)
Každopádně za vše DÍKY!!!!

Rád bych připoměl,že tuto sobotu od 10h na kramolínské trati,se konná Ukončení sezóny,kde se budou mít možnost fanoušci a příznivci sajdkárkrosu svést přímo na trati,kde se koná mistrovství světa a zažít tak sajdkárkros na vlastní kůži,samozřejmě,že v přiměřeném tempu na přání:).

Na závěr bych chtěl poděkovat celému Teamu,mechanikům,sponsorům,fanouškům a lidem,kteří nám jakkoliv pomáhali a umožnili nám tak v této sezóně startovat.

Těšíme se na vás,ahoj Lukáš

Pár fotek od Pavla Horáka

více informací ...17.10. MMČR Chalenge Kaplice

Tuto sobotu 17.10. se náš Team zúčastnil závodů MMČR Chalenge v Kaplici.Do závodu bylo přihlášeno šest posádek.My jsme byli vybráni rovnou do semifinále společně s kluky Černý-Musil díky nejlepšímu umístnění v tabulce MMČR.O semifinále si to tak rozdaly zbylé posádky a to proti sobě Králíček-Vybíral proti Gábor-Vitoň a Čermáci proti Boukalům a to s ostrým startem na dvě rychlá kola a dvě výtězství.My jsme tak startovali proti klukům Králíček-Vybíral a Černý-Musil s Bratry Čermákovými.Nám se podařilo obě jízdy vyhrát a postoupit tak do finále proti výtězům z B semifinále,což byli po pěkných soubojích bratři Čermákové.Snažili jsme se o co nejlepší start,ale bohužel kluci byli vždy rychlejší a obě jízdy tak bez problémů vyhráli.
Nutno říct,že náš postup do finále jsme měli o něco snažší,než kluci v B-éčku.
Takže pořadí v cíly MMČR Chalenge bylo:
1.Čermákové
2.Pudlo-Hotový
3.Černý-Musil
GRATULUJEME!

Na závěr bych chtěl poděkovat celému našemu teamu,firmě BO Autoprofi,Honzovi Froňkovi a celému jeho teamu za uspořádání pěkných závodů a vůbec zapojení sajdkár do nich!

Dalším závodem je příští sobotu poslední MMČR v Horním Újezdě,tak nám držte palce,ať se nám podaří sebrat nějakej ten bodík a třeba i poskočit ještě v tabulce.
Ahoj LukášPozvánka na akci Ukončení sezóny v Kramolíně

15,10.2015
Jelikož se nám sezóna 2015 blíží ke konci. Tak ačkoli letošní sezóna se moc naší posádce a ještě delší rekonvalescenci nezdařila, tak si Vás srdečně dovolujeme pozvat 31.října do Kramolína! Vážíme si fanoušků a letos jich bylo vidět podél trati mnoho! Řada z Vás tuhle akci kdy Luky vozil na již zmiňované trati spoustu lidí a to i včetně těch menších ještě pamatuje:)) budeme rádi když se za námi zase vypravíte a užijeme si společně krásný závěr letošní sezony! Pár fotek naleznete z loňského roku v odkazu níže:)

Pár fotek z minulého roku
více informací ...MMČR Dlouhá Loučka-družstva

3.10.2015
Dlouhá Loučka 2015 - Družstva

Včera proběhl závod který není zajímavý jen tím, jak si vedou jednotlivé posádky, ale tím že si poskládáte tři týmové dvojice a každá z nich jede dvě rozjížďky ze tří.
Naše posádka byla součástí velmi silného týmu - Bo Autoprofi Glassgoteam ve složení Čermák2, Pudlo/Hotový, Černý/Musil.
Hned v první rozjíďčce na startu to našim klukům chcíplo a bohužel začala stíhací jízda od prvních metrů z posledního místa, což nakonec vyšlo na pěkné 5. místo( Lukáš s Vaškem ).
V této rozjížďce také startovala týmová posádka bratrů Čermáků a jejich krásnou jízdou to vyšlo na první místo před Markem a Vaškem Rozehnalem!
Ve druhé rozjížďce za tým Bo Autoprofi Glassgoteam na start nastupovala silná týmová dvojice Černý/Musil a bratři Čermákové.
Lukáš Černý s Radkem Musilem hned od startu ukázal soupeřům záda a velikým tempem až do cíle nikomu nedali možnost se nechat připravit o první místo:)
Bohužel Tomáš a Ondra Čermák se od startu probíjeli z prostřed startovního pole a když už se jim podařilo se dostat na 2.místo před bratry Vejchody, tak technika řekla dost a bylo nucené odstoupení z tak hezky rozjetého závodu, nicméně to k tomu patří a rozhodně to nesnižuje jejich kvalitní výkon který byl od této posádky celou sobotu vidět!:)
Do třetí rozjížďky za tým Bo Autoprofi Glassgoteam šla na start dvojice Pudlo/Hotový a Černý/Musil. Tam předváděl opět Lukáš s Radkem parádní jízdu a atak na bratry Rozehnaly. Ale bohužel se jim nepovedlo se před ně dostat a tak si naše týmová posádka dojela pro druhé místo! No a náše posádka Lukáš s Vaškem? Ta si dojela za touto dvojící na krásném třetím místě!
Pár slov od Lukyho: Byla to parádní sobota, opravdu jsem si to užil! S Vaškem už mám dlouholeté zkušenosti a neni třeba ho nějak hlídat nebo něco učit! (samozřejmě sladit se jako dvojice musíme). Opravdu mě mrzí toho startu v první rozjížďce ..... zbývalo asi 5 vteřin do startu a najednou mi to chcíplo.... Takže pak jsem musel nasadit z poslední pozice uplně všechno a vyšlo to na 5. místo, což na takové trati kde se nedá předjíždět uplně všude považuji ještě za dobré :) Ve druhé rozjížďce se mi zase uplně nepovedlo odstartovat, ale opět jsem jel na maximum a probojoval jsem se na třetí místo, což bylo tak nějak cílem, protože na ty první dva prostě nemám! jejich nasazení a rychlost je už v mém věku tak trochu extrém :D Jinak bylo příjemné startovat v týmu po boku těchto dvou posádek, přeci jen to jsou kluci kteří závodí v MS a i tam ukazují své kvality! Náš tým skončil na pěkném druhém místě! :)
A děkuji týmovým posádkám a celému týmu Bo Autoprofi Glassgoteam pod vedením Martina Černohorského, také fanouškům a v neposlední řadě i mému týmu za skvělou sobotu!:)Pozvánka do Kramolína na "Ukončení sezóny"

Jelikož se nám sezóna 2015 blíží ke konci. Tak ačkoli letošní sezóna se moc naší posádce a ještě delší rekonvalescenci nezdařila, tak si Vás srdečně dovolujeme pozvat 31.října do Kramolína! Vážíme si fanoušků a letos jich bylo vidět podél trati mnoho! Řada z Vás tuhle akci kdy Luky vozil na již zmiňované trati spoustu lidí a to i včetně těch menších ještě pamatuje:)) budeme rádi když se za námi zase vypravíte a užijeme si společně krásný závěr letošní sezony! Pár fotek naleznete z loňského roku v odkazu níže:)


více informací ...

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34   >>