Aktuality
soustředění Srní
Tento víkend jsme se s Michalem zúčastnili reprezentačního soustředění s vybranými posádkami a čtyřkolkáři na Srní v krásném areálu Hotelu Srní.
Zde byl připravený několika fázový trénink od Honzy Lehotského prezentovaný Ondřej Čermák, Tomáš Čenda Černohorský, Martin Motoshop Černohorský,v tělocvičně,na běžkách,v bazénu a posilovně.
Panovala velmi kamarádská atmosféra,všichni účastníci k soustředění přistoupili velmi profesionálně a makali naplno.
Chtěli bychom moc poděkovat za pozvání Autoklub České republiky ,především našemu předsedovi Premek Hajek za možnost si vyzkoušet zimní přípravu s profesionálním přístupem se vším všudy,trenerské rady od Martina Černohorského a Ondry Čermáka-opravdu všem s Michalem moc DĚKUJEME!!!
Na závěr pro nás v bazénu uspořádali štafetový závod o pivo,který jsme k našemu údivu ve složení s Michalem,Přemkem Hájkem a Martinem Hrochem vyhráli:)
Na závěr ještě jednou moc děkujeme za pozvání.
Lukáš & Michal

Foto zde:
více informací ...

kalendáře MMČR + MS
25.3. Oss - Nizozemsko-MS
31.3. Kaplice-MMČR
8.4. Castelnau de Lévis - Francie-MS
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko-MS
28.4. Petrovice u Karviné-MMČR
6.5. Chernivtsi - Ukrajina-MS
13.5. Kramolín - Česká rep.-MS
20.5. Stříbro-MMČR
2.6. Mohelnice-MMČR
10.6. Kegums - Lotyšsko-MS
17.6. Kivoli - Estonsko-MS
24.6. Lommel - Belgie-MS
1.7. Ledeč n. Sázavou-MMČR
22.7. Strassbessenbach - Německo-MS
29.7. Stelpe - Lotyšsko-MS
26.8. Roggenburg - Švýcarsko-MS
2.9. Chaumont - Francie-MS
9.9. Březová n. Svitavou-MS
16.9. Rudersberg - Německo-MS
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko-družstva ME
29.9. Kramolín-MMČR
13.10. Horní Újezd-MMČR


kalendář MMČR
31.3. Kaplice
28.4. Petrovice u Karviné
20.5. Stříbro
2.6. Mohelnice
1.7. Ledeč n. Sázavou
9.9. Březová n. Svitavou
29.9. Kramolín
13.10. Horní Újezd


kalendář MS
25.3. Oss - Nizozemsko
8.4. Castelnau de Lévis - Francie
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko
6.5. Chernivtsi - Ukrajina
13.5. Kramolín - Česká rep.
10.6. Kegums - Lotyšsko
17.6. Kivoli - Estonsko
24.6. Lommel - Belgie
22.7. Strassbessenbach - Německo
29.7. Stelpe - Lotyšsko
26.8. Roggenburg - Švýcarsko
2.9. Chaumont - Francie
16.9. Rudersberg - Německo


družstva ME
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>  

17.10. MMČR Chalenge Kaplice

Tuto sobotu 17.10. se náš Team zúčastnil závodů MMČR Chalenge v Kaplici.Do závodu bylo přihlášeno šest posádek.My jsme byli vybráni rovnou do semifinále společně s kluky Černý-Musil díky nejlepšímu umístnění v tabulce MMČR.O semifinále si to tak rozdaly zbylé posádky a to proti sobě Králíček-Vybíral proti Gábor-Vitoň a Čermáci proti Boukalům a to s ostrým startem na dvě rychlá kola a dvě výtězství.My jsme tak startovali proti klukům Králíček-Vybíral a Černý-Musil s Bratry Čermákovými.Nám se podařilo obě jízdy vyhrát a postoupit tak do finále proti výtězům z B semifinále,což byli po pěkných soubojích bratři Čermákové.Snažili jsme se o co nejlepší start,ale bohužel kluci byli vždy rychlejší a obě jízdy tak bez problémů vyhráli.
Nutno říct,že náš postup do finále jsme měli o něco snažší,než kluci v B-éčku.
Takže pořadí v cíly MMČR Chalenge bylo:
1.Čermákové
2.Pudlo-Hotový
3.Černý-Musil
GRATULUJEME!

Na závěr bych chtěl poděkovat celému našemu teamu,firmě BO Autoprofi,Honzovi Froňkovi a celému jeho teamu za uspořádání pěkných závodů a vůbec zapojení sajdkár do nich!

Dalším závodem je příští sobotu poslední MMČR v Horním Újezdě,tak nám držte palce,ať se nám podaří sebrat nějakej ten bodík a třeba i poskočit ještě v tabulce.
Ahoj LukášPozvánka na akci Ukončení sezóny v Kramolíně

15,10.2015
Jelikož se nám sezóna 2015 blíží ke konci. Tak ačkoli letošní sezóna se moc naší posádce a ještě delší rekonvalescenci nezdařila, tak si Vás srdečně dovolujeme pozvat 31.října do Kramolína! Vážíme si fanoušků a letos jich bylo vidět podél trati mnoho! Řada z Vás tuhle akci kdy Luky vozil na již zmiňované trati spoustu lidí a to i včetně těch menších ještě pamatuje:)) budeme rádi když se za námi zase vypravíte a užijeme si společně krásný závěr letošní sezony! Pár fotek naleznete z loňského roku v odkazu níže:)

Pár fotek z minulého roku
více informací ...MMČR Dlouhá Loučka-družstva

3.10.2015
Dlouhá Loučka 2015 - Družstva

Včera proběhl závod který není zajímavý jen tím, jak si vedou jednotlivé posádky, ale tím že si poskládáte tři týmové dvojice a každá z nich jede dvě rozjížďky ze tří.
Naše posádka byla součástí velmi silného týmu - Bo Autoprofi Glassgoteam ve složení Čermák2, Pudlo/Hotový, Černý/Musil.
Hned v první rozjíďčce na startu to našim klukům chcíplo a bohužel začala stíhací jízda od prvních metrů z posledního místa, což nakonec vyšlo na pěkné 5. místo( Lukáš s Vaškem ).
V této rozjížďce také startovala týmová posádka bratrů Čermáků a jejich krásnou jízdou to vyšlo na první místo před Markem a Vaškem Rozehnalem!
Ve druhé rozjížďce za tým Bo Autoprofi Glassgoteam na start nastupovala silná týmová dvojice Černý/Musil a bratři Čermákové.
Lukáš Černý s Radkem Musilem hned od startu ukázal soupeřům záda a velikým tempem až do cíle nikomu nedali možnost se nechat připravit o první místo:)
Bohužel Tomáš a Ondra Čermák se od startu probíjeli z prostřed startovního pole a když už se jim podařilo se dostat na 2.místo před bratry Vejchody, tak technika řekla dost a bylo nucené odstoupení z tak hezky rozjetého závodu, nicméně to k tomu patří a rozhodně to nesnižuje jejich kvalitní výkon který byl od této posádky celou sobotu vidět!:)
Do třetí rozjížďky za tým Bo Autoprofi Glassgoteam šla na start dvojice Pudlo/Hotový a Černý/Musil. Tam předváděl opět Lukáš s Radkem parádní jízdu a atak na bratry Rozehnaly. Ale bohužel se jim nepovedlo se před ně dostat a tak si naše týmová posádka dojela pro druhé místo! No a náše posádka Lukáš s Vaškem? Ta si dojela za touto dvojící na krásném třetím místě!
Pár slov od Lukyho: Byla to parádní sobota, opravdu jsem si to užil! S Vaškem už mám dlouholeté zkušenosti a neni třeba ho nějak hlídat nebo něco učit! (samozřejmě sladit se jako dvojice musíme). Opravdu mě mrzí toho startu v první rozjížďce ..... zbývalo asi 5 vteřin do startu a najednou mi to chcíplo.... Takže pak jsem musel nasadit z poslední pozice uplně všechno a vyšlo to na 5. místo, což na takové trati kde se nedá předjíždět uplně všude považuji ještě za dobré :) Ve druhé rozjížďce se mi zase uplně nepovedlo odstartovat, ale opět jsem jel na maximum a probojoval jsem se na třetí místo, což bylo tak nějak cílem, protože na ty první dva prostě nemám! jejich nasazení a rychlost je už v mém věku tak trochu extrém :D Jinak bylo příjemné startovat v týmu po boku těchto dvou posádek, přeci jen to jsou kluci kteří závodí v MS a i tam ukazují své kvality! Náš tým skončil na pěkném druhém místě! :)
A děkuji týmovým posádkám a celému týmu Bo Autoprofi Glassgoteam pod vedením Martina Černohorského, také fanouškům a v neposlední řadě i mému týmu za skvělou sobotu!:)Pozvánka do Kramolína na "Ukončení sezóny"

Jelikož se nám sezóna 2015 blíží ke konci. Tak ačkoli letošní sezóna se moc naší posádce a ještě delší rekonvalescenci nezdařila, tak si Vás srdečně dovolujeme pozvat 31.října do Kramolína! Vážíme si fanoušků a letos jich bylo vidět podél trati mnoho! Řada z Vás tuhle akci kdy Luky vozil na již zmiňované trati spoustu lidí a to i včetně těch menších ještě pamatuje:)) budeme rádi když se za námi zase vypravíte a užijeme si společně krásný závěr letošní sezony! Pár fotek naleznete z loňského roku v odkazu níže:)


více informací ...MMČR Jinín

26.9.2015
MMČR Jinín 26.9.2015

V obou rozjížďkách jsme dojeli na čtvrté pozici,takže celkově čtvrté místo.Závody jsme si užili,bohužel problém se zadní brzdou se po celý den nepodařilo odstranit i tak jsme si hezky a pohodově zazávodili se soupeři.
Velké díky patří našim fanouškům,kteří nás přijeli podpořit.Dalšími závody jsou MMČR družstev v Dlouhé Loučce příští sobotu 6.10.2015,kde budeme startovat za příbramský BO Autoprofi Glassgo Team,v příbramském složení s bratry Čermákovými a Černý-Musil.
Na závody se moc těšíme,Lukáš

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>