Aktuality
MMČR Mohelnice
Sezóna 2019 odstartovala v Mohelnici!
Dnešní krásný slunný den byl jako stvořený pro závody. Po menším zranění z Německa bylo potřeba vyzkoušet jak se hojí Radkova noha a po tréninku bylo jasné, že to půjde a nebude to žádna ostuda.
Kvalifikační závod se povedl, odstartovali na třetí pozici a celý závod se tahali s bratry Boukalů.
Podobný průběh měl i první ostrý závod, po startu opět třetí, nápor Boukalů byl opět odražen a první dílčí podium bylo na světě.
Poděkování patří Marek Seják a Radek Vitoň, kteří v rámci testováni vyměnili mezi rozjížďkami motor, aby se odzkoušela různá nastavení.
Druhá jízda přinesla opravdu napínavý souboj s dvojicí posádek, kluci se pohybovali od 3 do 5 místa, kde nakonec i dojeli. Celkově skončili čtvrtý, což za daných podmínek bereme a těšime se na další závody již v plném zdraví.
Fanouškům děkujeme za podporu a uvidíme se 28.4. v Dolle.

Aktuality

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34   >>

Info z Týmu

13.9.2016
Bohužel při víkendových,sportovních aktivitách s dětmi,jsem si přetrhl vaz v koleni.Díky tomu se tak nemůžeme zúčastnit závodů MS tento víkend v německém Rudersbergu.
Chtěl bych se všem omluvit,co nás chtěli přijet podpořit a vůbec všem co nás doposud podporují,moc mě to mrzí:((((
O dalším vývoji vás budeme informovat.
Díky za pochopení,Lukáš

MMČR Kramolín

3.9.2016
Kramolín 2016
Máme za sebou další závod a to téměř na domácí trati, kde bylo opět zase vidět mnoho našich přátel a fanoušků.
Ve volném tréninku jsme měli dobrý třetí nejrychlejší čas a to tím pádem se na start kvalifikace šlo ze třetí pozice, což v dnešní konkurenci byl parádní začátek:) .
Nicméně v kvalifikaci to byla pěkná bitva a dojeli jsme na 4.místě, takže do hlavního dvojzavodu jsme šli na žebřík jako čtvrtí.
První závod se nám úplně nepovedlo odstartovat a dlouho jsme jezdili na šesté pozici, pak se nám povedlo dostat se před posádku Vrátný/Vitoň a do cíle si to už jen udržovali.
Ve druhé rozjížďce se nám také ideálně nepovedlo odstartovat a opět jsme byli na šestém místě, nakonec z toho v cíli bylo čtvrté místo.
Po součtu obou rozjížděk na nás vyšla zase "brambora".
Luky: je to závod na který se vždy opravdu těšíme, vždycky za námi přijede mnoho fanoušků, za což jim děkuji! Trať byla perfektně připravená a pak už to bylo jen nás:))
Ráno se nám podařilo dát rychlé měřené kolo, což mě docela povzbudilo. Přeci jen se závod od závodu zrychluje a jede se opravdu takové tempo, které vám nedovolí vytvořit sebemenší chybičku a musíte být opravdu fyzicky připraveni, jinak se té špičky prostě nechytáte, což se mi potvrdilo v obou rozjížďkách :-D . Bohužel se mi ani jednou dneska nepovedlo ideálně odstartovat, tak jak bych si představoval, ale co.. celkově z toho vyšlo čtvrté místo, tak myslím že jsme spokojeni a budeme dělat vše pro to, aby se nám to v Ledči povedlo minimálně zopakovat:)
Chci poděkovat pořadatelům za krásnou trať, fanouškům a samozřejmě celému týmu včetně mechaniků!

GP Roggenburg

27-28.8.
Tento víkend jsme se zúčastnili dalšího závodu mistrovství světa ve švýcarském Rogenburgu.Po celý víkend nás slušně ohřívalo sluníčko.Do závodu jsme šli s tím zajet co nejlepší výsledek.Ve volném tréninku jsme se snažili co nejvíce se seznámit s místní tratí.
Protože se na trati slušně prášilo pořadatel před naším předkvalifikačním tréninkem nakropil trať,takže jsme zastavili v depu a počkali až to trochu oschne.Nakonec jsme zajeli 11. čas.Do kvaldy my nějak dřív sjela ruka ze spojky a ocitli jsme se v první zatáčce první :).To nám moc dlouho nevydrželo,každopádně jsme se vezli ve slušně rychlém tempu.Po jedné chybě jsme si namotali plastovou síťku do předního kola a vyřadili si tak př. brzdu:(.
Nakonec se nám podařilo uhájit postupovou 11. pozici,což bylo za daných podmínek super.
Do první rozjížďky se nám povedlo odstartovat někde okolo devátého místa.Bohužel asi po šesti kolech jsme museli zastavit pro Vencovo problém s dýcháním.
Do druhé rozjížďky se start nepovedl vůbec,zasekli jsme se o jiné posádky a odjížděli poslední.Když jsme jeli na 21. pozici,museli jsme raději opět zastavit pro vyloučení jakého koliv rizika.
Chtěl bych napsat,že naštvaný určo nejsem,spíš naopak bych chtěl poděkovat Vaškovi,že se mnou na tak fyzicky a technicky náročnou trať vůbec jel a snažil se společně bojovat,hlavně v sobotu,kterou jsme si myslím užili.Byly opravdu náročné podmínky,kde toho mělo dost víc,daleko mladších závodníků....
Díky také patří našim mechanikům Víťovi Mydlářovi a Petru Kalovi za obětavou pomoc.
Na závěr velká gratulace Čmelákům,celkové třetí místo-borci!!!

Těšíme se na vás na dalším mistráku tuto neděli v Kramolíně...

Lukáš & Team #33

Info z Týmu

23.8.2016
Ve čtvrtek se náš Team vydá směr Roggenburg do Švýcarska na závod mistrovství světa, hlavním cílem bude, se kvalifikovat do nedělního dvojzavodu..... V průběhu víkendu Vás budeme již tradičně informovat o tom, jak to probíhá :-) / Team #33 David

MMČR Jinín

20.8.2016
Jinín 2016
Dnes se uskutečnil další podnik mezinárodního mistrovství České republiky v sidecarcrossu nedaleko Strakonic a náš tým byl samozřejmě u toho.
Nejprve ve volném tréninku vznikl již zmiňovaný problém se zapalováním, který se povedl před kvalifikací odstranit.
Nástup do kvalifikace byl z 12teho mista, dlouho se naše posádka pohybovala na 4tem místě, pak přišel atak bratrů Boukalů a krásným manévrem zdolali naše kluky a tim padem z toho v cíli bylo 5te místo.
V první rozjížďce se povedlo odstartovat na pěkném 3tím místě, bohužel ve druhé zatáčce došlo ke kontaktu a ztráta asi 8mi pozic, po dlouhé stíhací jízdě a velké bojovnosti z toho nakonec bylo 4te misto!
Ve druhé rozjížďce se opět povedl start, ale rychle jedoucí soupeři nám ujeli a cílem naše posádka projela opět na 4tem místě. Po sečtení obou rozjížděk to skončilo následovně