Aktuality
soustředění Srní
Tento víkend jsme se s Michalem zúčastnili reprezentačního soustředění s vybranými posádkami a čtyřkolkáři na Srní v krásném areálu Hotelu Srní.
Zde byl připravený několika fázový trénink od Honzy Lehotského prezentovaný Ondřej Čermák, Tomáš Čenda Černohorský, Martin Motoshop Černohorský,v tělocvičně,na běžkách,v bazénu a posilovně.
Panovala velmi kamarádská atmosféra,všichni účastníci k soustředění přistoupili velmi profesionálně a makali naplno.
Chtěli bychom moc poděkovat za pozvání Autoklub České republiky ,především našemu předsedovi Premek Hajek za možnost si vyzkoušet zimní přípravu s profesionálním přístupem se vším všudy,trenerské rady od Martina Černohorského a Ondry Čermáka-opravdu všem s Michalem moc DĚKUJEME!!!
Na závěr pro nás v bazénu uspořádali štafetový závod o pivo,který jsme k našemu údivu ve složení s Michalem,Přemkem Hájkem a Martinem Hrochem vyhráli:)
Na závěr ještě jednou moc děkujeme za pozvání.
Lukáš & Michal

Foto zde:
více informací ...

kalendáře MMČR + MS
25.3. Oss - Nizozemsko-MS
31.3. Kaplice-MMČR
8.4. Castelnau de Lévis - Francie-MS
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko-MS
28.4. Petrovice u Karviné-MMČR
6.5. Chernivtsi - Ukrajina-MS
13.5. Kramolín - Česká rep.-MS
20.5. Stříbro-MMČR
2.6. Mohelnice-MMČR
10.6. Kegums - Lotyšsko-MS
17.6. Kivoli - Estonsko-MS
24.6. Lommel - Belgie-MS
1.7. Ledeč n. Sázavou-MMČR
22.7. Strassbessenbach - Německo-MS
29.7. Stelpe - Lotyšsko-MS
26.8. Roggenburg - Švýcarsko-MS
2.9. Chaumont - Francie-MS
9.9. Březová n. Svitavou-MS
16.9. Rudersberg - Německo-MS
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko-družstva ME
29.9. Kramolín-MMČR
13.10. Horní Újezd-MMČR


kalendář MMČR
31.3. Kaplice
28.4. Petrovice u Karviné
20.5. Stříbro
2.6. Mohelnice
1.7. Ledeč n. Sázavou
9.9. Březová n. Svitavou
29.9. Kramolín
13.10. Horní Újezd


kalendář MS
25.3. Oss - Nizozemsko
8.4. Castelnau de Lévis - Francie
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko
6.5. Chernivtsi - Ukrajina
13.5. Kramolín - Česká rep.
10.6. Kegums - Lotyšsko
17.6. Kivoli - Estonsko
24.6. Lommel - Belgie
22.7. Strassbessenbach - Německo
29.7. Stelpe - Lotyšsko
26.8. Roggenburg - Švýcarsko
2.9. Chaumont - Francie
16.9. Rudersberg - Německo


družstva ME
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>  

MMČR Kramolín

3.9.2016
Kramolín 2016
Máme za sebou další závod a to téměř na domácí trati, kde bylo opět zase vidět mnoho našich přátel a fanoušků.
Ve volném tréninku jsme měli dobrý třetí nejrychlejší čas a to tím pádem se na start kvalifikace šlo ze třetí pozice, což v dnešní konkurenci byl parádní začátek:) .
Nicméně v kvalifikaci to byla pěkná bitva a dojeli jsme na 4.místě, takže do hlavního dvojzavodu jsme šli na žebřík jako čtvrtí.
První závod se nám úplně nepovedlo odstartovat a dlouho jsme jezdili na šesté pozici, pak se nám povedlo dostat se před posádku Vrátný/Vitoň a do cíle si to už jen udržovali.
Ve druhé rozjížďce se nám také ideálně nepovedlo odstartovat a opět jsme byli na šestém místě, nakonec z toho v cíli bylo čtvrté místo.
Po součtu obou rozjížděk na nás vyšla zase "brambora".
Luky: je to závod na který se vždy opravdu těšíme, vždycky za námi přijede mnoho fanoušků, za což jim děkuji! Trať byla perfektně připravená a pak už to bylo jen nás:))
Ráno se nám podařilo dát rychlé měřené kolo, což mě docela povzbudilo. Přeci jen se závod od závodu zrychluje a jede se opravdu takové tempo, které vám nedovolí vytvořit sebemenší chybičku a musíte být opravdu fyzicky připraveni, jinak se té špičky prostě nechytáte, což se mi potvrdilo v obou rozjížďkách :-D . Bohužel se mi ani jednou dneska nepovedlo ideálně odstartovat, tak jak bych si představoval, ale co.. celkově z toho vyšlo čtvrté místo, tak myslím že jsme spokojeni a budeme dělat vše pro to, aby se nám to v Ledči povedlo minimálně zopakovat:)
Chci poděkovat pořadatelům za krásnou trať, fanouškům a samozřejmě celému týmu včetně mechaniků!GP Roggenburg

27-28.8.
Tento víkend jsme se zúčastnili dalšího závodu mistrovství světa ve švýcarském Rogenburgu.Po celý víkend nás slušně ohřívalo sluníčko.Do závodu jsme šli s tím zajet co nejlepší výsledek.Ve volném tréninku jsme se snažili co nejvíce se seznámit s místní tratí.
Protože se na trati slušně prášilo pořadatel před naším předkvalifikačním tréninkem nakropil trať,takže jsme zastavili v depu a počkali až to trochu oschne.Nakonec jsme zajeli 11. čas.Do kvaldy my nějak dřív sjela ruka ze spojky a ocitli jsme se v první zatáčce první :).To nám moc dlouho nevydrželo,každopádně jsme se vezli ve slušně rychlém tempu.Po jedné chybě jsme si namotali plastovou síťku do předního kola a vyřadili si tak př. brzdu:(.
Nakonec se nám podařilo uhájit postupovou 11. pozici,což bylo za daných podmínek super.
Do první rozjížďky se nám povedlo odstartovat někde okolo devátého místa.Bohužel asi po šesti kolech jsme museli zastavit pro Vencovo problém s dýcháním.
Do druhé rozjížďky se start nepovedl vůbec,zasekli jsme se o jiné posádky a odjížděli poslední.Když jsme jeli na 21. pozici,museli jsme raději opět zastavit pro vyloučení jakého koliv rizika.
Chtěl bych napsat,že naštvaný určo nejsem,spíš naopak bych chtěl poděkovat Vaškovi,že se mnou na tak fyzicky a technicky náročnou trať vůbec jel a snažil se společně bojovat,hlavně v sobotu,kterou jsme si myslím užili.Byly opravdu náročné podmínky,kde toho mělo dost víc,daleko mladších závodníků....
Díky také patří našim mechanikům Víťovi Mydlářovi a Petru Kalovi za obětavou pomoc.
Na závěr velká gratulace Čmelákům,celkové třetí místo-borci!!!

Těšíme se na vás na dalším mistráku tuto neděli v Kramolíně...

Lukáš & Team #33Info z Týmu

23.8.2016
Ve čtvrtek se náš Team vydá směr Roggenburg do Švýcarska na závod mistrovství světa, hlavním cílem bude, se kvalifikovat do nedělního dvojzavodu..... V průběhu víkendu Vás budeme již tradičně informovat o tom, jak to probíhá :-) / Team #33 DavidMMČR Jinín

20.8.2016
Jinín 2016
Dnes se uskutečnil další podnik mezinárodního mistrovství České republiky v sidecarcrossu nedaleko Strakonic a náš tým byl samozřejmě u toho.
Nejprve ve volném tréninku vznikl již zmiňovaný problém se zapalováním, který se povedl před kvalifikací odstranit.
Nástup do kvalifikace byl z 12teho mista, dlouho se naše posádka pohybovala na 4tem místě, pak přišel atak bratrů Boukalů a krásným manévrem zdolali naše kluky a tim padem z toho v cíli bylo 5te místo.
V první rozjížďce se povedlo odstartovat na pěkném 3tím místě, bohužel ve druhé zatáčce došlo ke kontaktu a ztráta asi 8mi pozic, po dlouhé stíhací jízdě a velké bojovnosti z toho nakonec bylo 4te misto!
Ve druhé rozjížďce se opět povedl start, ale rychle jedoucí soupeři nám ujeli a cílem naše posádka projela opět na 4tem místě. Po sečtení obou rozjížděk to skončilo následovně
Top5
1.Čermák/Čermák
2.Janoušek/Janoušek
3.Černý/Musil
4.Hroch/Hroch
5.Pudlo/Hotový
....
Samozřejmě děkujeme Všem členům týmu a úžasným fanouškům co nám fandí:) Team #33Pozvánka na Jinín

18.8.2016
Tímto bychom chtěli pozvat naše příznivce a vůbec všechny fandy sajdkárkrosu,tuto sobotu 20.8. na další závod MMČR,který se konná ve známém,moderním areálu v Jiníně u Strakonic(z Pb 60km).
Je připravený bohatý doprovodný program,který bude moderovat zajímavý moderátor....
Pořadatel dokonce připravil nejen pro nás jezdce,ale především pro diváky zajímavé ceny,kde hlavní je malý motokrosovy pit-bike.
My jsme s Vaškem vydovolenkovaný a natěšený na další závod,jak nám to vůbec po tak dlouhé době půjde???!!!:)))

Přijeďte nás podpořit a užít si tak hezkou sobotu,
Těšíme se Tým #33

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>