Aktuality
soustředění Srní
Tento víkend jsme se s Michalem zúčastnili reprezentačního soustředění s vybranými posádkami a čtyřkolkáři na Srní v krásném areálu Hotelu Srní.
Zde byl připravený několika fázový trénink od Honzy Lehotského prezentovaný Ondřej Čermák, Tomáš Čenda Černohorský, Martin Motoshop Černohorský,v tělocvičně,na běžkách,v bazénu a posilovně.
Panovala velmi kamarádská atmosféra,všichni účastníci k soustředění přistoupili velmi profesionálně a makali naplno.
Chtěli bychom moc poděkovat za pozvání Autoklub České republiky ,především našemu předsedovi Premek Hajek za možnost si vyzkoušet zimní přípravu s profesionálním přístupem se vším všudy,trenerské rady od Martina Černohorského a Ondry Čermáka-opravdu všem s Michalem moc DĚKUJEME!!!
Na závěr pro nás v bazénu uspořádali štafetový závod o pivo,který jsme k našemu údivu ve složení s Michalem,Přemkem Hájkem a Martinem Hrochem vyhráli:)
Na závěr ještě jednou moc děkujeme za pozvání.
Lukáš & Michal

Foto zde:
více informací ...

kalendáře MMČR + MS
25.3. Oss - Nizozemsko-MS
31.3. Kaplice-MMČR
8.4. Castelnau de Lévis - Francie-MS
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko-MS
28.4. Petrovice u Karviné-MMČR
6.5. Chernivtsi - Ukrajina-MS
13.5. Kramolín - Česká rep.-MS
20.5. Stříbro-MMČR
2.6. Mohelnice-MMČR
10.6. Kegums - Lotyšsko-MS
17.6. Kivoli - Estonsko-MS
24.6. Lommel - Belgie-MS
1.7. Ledeč n. Sázavou-MMČR
22.7. Strassbessenbach - Německo-MS
29.7. Stelpe - Lotyšsko-MS
26.8. Roggenburg - Švýcarsko-MS
2.9. Chaumont - Francie-MS
9.9. Březová n. Svitavou-MS
16.9. Rudersberg - Německo-MS
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko-družstva ME
29.9. Kramolín-MMČR
13.10. Horní Újezd-MMČR


kalendář MMČR
31.3. Kaplice
28.4. Petrovice u Karviné
20.5. Stříbro
2.6. Mohelnice
1.7. Ledeč n. Sázavou
9.9. Březová n. Svitavou
29.9. Kramolín
13.10. Horní Újezd


kalendář MS
25.3. Oss - Nizozemsko
8.4. Castelnau de Lévis - Francie
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko
6.5. Chernivtsi - Ukrajina
13.5. Kramolín - Česká rep.
10.6. Kegums - Lotyšsko
17.6. Kivoli - Estonsko
24.6. Lommel - Belgie
22.7. Strassbessenbach - Německo
29.7. Stelpe - Lotyšsko
26.8. Roggenburg - Švýcarsko
2.9. Chaumont - Francie
16.9. Rudersberg - Německo


družstva ME
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>  

Info o našem možném startu

29.6.2011
Jelikož jsme sem nějakou dobu nepsali nic o nás a naší možné účasti na závodech,tak se to pokusím napravit...
Léčba vyhřezlé plotýnky spojené s problémy kyčelního kloubu spolujezdce Vaška je tak nějak na delší dobu,ale i přesto se jeho stav o dost zlepšil a tak byl v plánu,alespoň zkušební start na Mčr v Kaplici.
Bohužel při tréninku před třemi týdny s náhradním spolujezdcem Lukášem Sejkem,se kterým jsme měli v plánu jet v Horním Újezdě a Kaplici,jsem si po jednom z doskoků-nevím,poranil koleno.Po dnešním vyšetření z mag. rezonance,my bylo sděleno,že mám natržený křížový vaz a odštíplou chrupavku bo co?:-((((
Takže štěstí na naší straně letos opravdu není!!!-((( Pokud léčba půjde podle prognóz a plánů páně doktorů,chtěli bychom se objevit na Mčr v Ledči n/Sázavou.Tak Držte palce,ať se konečně můžem zas co nejdřív postavit na start.
Jak se něco pohne k lepšímu,budem včas informovat.
Ahoj L
Crossracing cup Vranov 22.5.2011

23.5.2011
Dalším závod oblíbeného Crossracing cupu se konal ve Vranově u Brna.Vzhledem k naším zatím ne moc dobrým sajdkárkrosovým vyhlídkám s Vaškem,jsem využil nabídky na svezení od Honzy Hanulíka,který se letos účastní v MČR s Přemkem Hájkem.Po vyřízení Honzovy propustky u Přemka,jsem se rozhodl,že do Vranova přeci jen pojedu,abych se svezl po dlouhé době od Kramolína na sajdě.
Přijeli jsme s mehánou Harrinou už v sobotu,abychom v klidu poseděli u grilu a pochytili nějaké to morvské moudro-).
Trať ve Vranově je plná dlouhých a pěkných skoků,jsou na ní prudké sjezdy i výjezdy,její šířka by bez problémů vyhovovala MČR a myslím si,že zařazením do kalendáře MČR v sajdkárkrosu,by bylo pro jezdce určitou náplastí na některé ne moc dobře připravené areály.
Depo se brzy zaplnilo,sajdkár dorazilo myslím,že deset-).Pořadatel trať ráno dostatečně prolil,aby se mohlo vyrazit na první tréninky.První čtyřkolky přijeli trochu od bláta,ale ostatní závodníci už jezdili na pěkném podkladu.
Odjeli se dva tréninky a protože,jsem s Jankem nikdy nejel,rozhodli jsme se pro klidnější jízdu,po tréninku se ukázalo,že je to zkušený bajfára-).Jelikož zde nebyla kvalifikovaná časomíra,nejel se měřený trénink a na start se nastupovalo podle pořadí v seriálu.Protože jsem tady jel na sajdě poprvé,šli jsme na start jako poslední.
Start se nám povedl na třetím místě,ale během dvou zatáček jsme se pověsili za Diblu,drželi jsme se s klukama asi dvě kola a věřili v to,že je pěkně pozlobíme,ale udělal jsem dvě chyby,po kterých nám kluci odskočili a my jsme tak dokončili na moc pěkném druhém místě.
1.rozj:
1.Diblík-Šnévajs,2.Pudlo-Hanulík,3.Válek-Musil,4.bří Vejchodové,5.bří Jurkové
Toto pořadí bylo nakonec i celkové,protože během druhýh rozjížděk se stal v kategorii čtyřkolek ošklivý pád jednoho z jezdců,pro kterého musel přiletět vrtulník.Vzhledem k časovému zdržení,byl závod po rozpravě s jezdci zrušen.
Za náš celý tým přejem zraněnému čtyřkolkáři brzké uzdravení.

Možná se budu opakovat,ale závody Crossracing cupu byli opět na super úrovni s velkou účastí závodníků a s pořadatelem Mariánem Klíčem,který se snaží jakýkoliv problém vyřešit ihned na místě,ale hlavně pokud možno ve prospěch závodníků i diváků.Tyto závody jsou super možností pro začínající kluky,hlavně co se side týče,škoda jen,že to máme my čehůni malinko z ruky-).
Uff,tak tj. vše,čus L

Ve fotogalerii jsou Harinovo kousky:)))
MMČR Horšovský Týn-Quad 15.5.2011

18.5.2011
Druhý závod MMČR Side a Quad se konal v Horšovském Týně.Jelikož jsme nemohli startovat na sajdě,dostal jsem znovu možnost od Járy Faktora,startovat na jeho tréninkové čtyřkolce KTM.Na závody jsme vyrazili už v sobotu odpoledne,abychom v klidu u grilu prohodili pár moudrých slov:).Večer ze začalo zatahovat a počasí nám během pár minut začalo pěkně připravovat bahenní lázně na závod.Tentokrát musím napsat,že připravenou trať a vůbec závodiště celé,pro konání MMČR bych si představoval trochu jinak a myslím,že nejsem sám:(.
Ranní trénink jsem raději vypustil a když jsem viděl těch pár kluků co se rozhodlo vyrazit na seznamovák,tak se my nechtělo ani oblíkat.Nakonec jsem vyrazil na kvalifikaci a zkoušel zajet co nejrychlejší čas mezi 23-ma „Přeborníkama“:).Povedlo se my to na 9. místě což bylo milé překvápko.
Do první rundy se my povedlo vyrazit na první fleku:),na kterém mě kluci dovolili jet asi dvě kola,čekal jsem,kdy se kolem mě začnou prohánět rychlíci jako třeba Marián,Jarda,Kuchťák a spol. a to se po chvíli začalo dít:). Nakonec jsem projel cílem na čtvrtém fleku,což byl pro mě super výsledek:).Jarda po špatném startu jel ze zadních pozic a nakonec to stihl na 6.místo.
1.rozj:
1.M.Klíč,2.Pondělíček,3.Poláček

Mezi rozjížďkami se opravovala uražená brzdová hadička u Jardovo 4kolky.Tato oprava se bohužel nestihla a jelikož byl můj start na 4kolce v Horšáku jen návštěvou tohoto seriálu,předal jsem Járovi jeho druhou KTM,aby tak mohl bojovat o bodíky a já se tak šel v klidu dívat a fandit.Během rozjížďky začalo dost pršet,tak se souboje na trati staly ještě více zajímavé.Jarda se opět po špatném startu jako v první rundě propracoval stíhací jízdou na stále obtížnější trati až na 7. flek,v jeho jednapadesáti letech klobouk dolů!
2.rozj:
1.M.Klíč,2.Pondělíček,3.Sůsa

Byl to pro mě moc pěkný trénink na sajdu,poděkování za tuto možnost patří opět Fakyho Teamu

Fotky od kluků z quadrace ve fotogaleriiDodatečné info z 1. společného tréninku

10.3.2011
Minulou sobotu jsme se rozhodli pro první trénink na trati u Břeclavi zvané "Hrušky".Zvolili jsme ji hlavně pro její hlinitopísčitý povrch,který je pro jarní a stále neustupující zimu ideální,což se potvrdilo na místě.Počasí vyšlo perfektně,motorek se celkem sešlo něco okolo 30,z toho 3 sajdkáry a tak se mohlo začít na docela upravené trati,která se postupem času stávala rozbitější.My jsme zvolili rozehřívací tempo po delší zimě a snažlili se tak rozehřát sebe i motorku,resp nově udělaný motor.Se kterým jsme ke konci dne začali mít menší problémy.Rozhodli jsme se proto, raději skončit,což se nám i pro naší únavu docela hodilo-)))!V neděli jsme motor vyndali a hned ho raději odvezli na kontrolu.
Pocity z prvního společného tréninku jsou více než dobré,Vašek je zkušený bajfára a tak jízda s ním se dá perfektně užít!!!
Příští trénik máme naplánovaný na tento víkend,teda pokud bude hotový motor!
Pár fotek z Břeclavi,převzaté od kluků z motolevel.com,jsou v galerii.
Ahoj LukášMČR Družstva Ředhošť

3.10.2010
Máme za sebou premiérový závod MČR družstev,který se jel v Ředhošti,pořádaný bratrskou dvojicí Vyšatových.
Vzhledem k předešlému počasí,které nevěstilo ideální podmínky pro závodění se klukům nakonec povedlo uspořádat velmi pěkné závody,které si právem zasloužili hlavičku MČR.Pro jezdce jak už jsem psal byly připraveny zajímavé ceny a to nejen pro absolutní výtěze,ale i pro celé stupně vítězů,které se konalo v obřím pártystanu.Rozjížďky navazovaly ideálně po sobě,takže diváci měli o zábavu postaráno.
Zpět k závodům,do třídy sajdkár nastoupilo 7 družstev po 3 posádkách.My jsme jeli pod názvem QAMA MOTOSPORT CLUB ve složení Milan Jiroušek-Lukáš Sejk a Petr Bednář-Radek Musil.
Seznamovací tréninky proběhli v poklidu a na rozmáčené trati se začali vyjíždět koleje a dělát díry.V kvalifikaci jsme bohužel odjeli jen čtyři kola,když nám odešlo zapalování u motoru.Štestí bylo,že jsme vjeli do kvali druzí a měli tak před sebou místo,takže jsme se rozhodli dát rychle druhé a třetí kolo,což stačilo nakonec na třetí čas.
Bohužel jsme neměli rezervní zapalko,tak začlo schánění po celém depu,bohužel bezúspěšně :-(!!!!
Nakonec za pomoci Martina Vrátného a velmi obětavého Romana Majera se smyslem pro fair play se nám podařilo zapalko zajistit,ale o tom později....
Do 1.rozjížďky nastoupili naši kolegové,kterou dokončili na skvělích místech 3.Bednář a 4.Jiroušek´.
Do 2.rozj. jsme už s opravenou motorkou a nedočkavý nastoupili my s Bedýnkou :-).Start se nám povedl na jedničku a to doslova:-),takže jsme nějakou dobu drželi 1. místo,nakonec jsme dokončili jako třetí a kluci po menší kolizi bohužel nedokončili.
Do 3.rozj. jsme nastoupili s Milanem Jirouškem,start se nám opět povedl,i když nás za první zatáčkou předjeli kluci Čermákové,kterým jsme to v následující zatáčce s překvapením vrátili:-),takže jsme několik kol jezdili první do té doby,než se přes nás kluci přehnali,aby nám tak ukázali jak,že se tento sport má vůbec dělat...:-).Druhou pozici jsme si po menším náskoku kontrolovali až do cíle,Milan s Lukášem dojeli s technickými problémy myslím na pátém místě.
Po sečtení bodů náš QAMA MOTOSPORT CLUB obsadil perfektní 2.místo:-).Takže by jsme chtěli moc poděkovat klukům z našeho teamu za bojovnost a dosažení,tak skvělého výsledku!!!!
1.AMS JAWA RACING TEAM(bratři Čermákové,Černý-Šoupal,bratři Vondráčkové)
2.QAMA MOTOSPORT CLUB(Pudlo-Huml,Jiroušek-Sejk,Bednář-Musil)
3.SMS MOTOKROSU PARDUBICE(Kříž-Gažík,Vanger-Gábor,Hájek-Hotový)

Foto dodáme:-)
více informací ...

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>