Aktuality
MMČR Mohelnice
Sezóna 2019 odstartovala v Mohelnici!
Dnešní krásný slunný den byl jako stvořený pro závody. Po menším zranění z Německa bylo potřeba vyzkoušet jak se hojí Radkova noha a po tréninku bylo jasné, že to půjde a nebude to žádna ostuda.
Kvalifikační závod se povedl, odstartovali na třetí pozici a celý závod se tahali s bratry Boukalů.
Podobný průběh měl i první ostrý závod, po startu opět třetí, nápor Boukalů byl opět odražen a první dílčí podium bylo na světě.
Poděkování patří Marek Seják a Radek Vitoň, kteří v rámci testováni vyměnili mezi rozjížďkami motor, aby se odzkoušela různá nastavení.
Druhá jízda přinesla opravdu napínavý souboj s dvojicí posádek, kluci se pohybovali od 3 do 5 místa, kde nakonec i dojeli. Celkově skončili čtvrtý, což za daných podmínek bereme a těšime se na další závody již v plném zdraví.
Fanouškům děkujeme za podporu a uvidíme se 28.4. v Dolle.
Za fotky děkujeme Jozef Cako
foto níže
více informací ...

Kalendář DM 2019
24.03. Schnaitheim - 393km (z Příbrami)
31.03. Hänchen - 323km
28.04. Dolle - 469km
01.05. Kamp-Lintfort - 737km
05.05. Geisleden - 499km
26.05. Pflückuff - 315km
23.06. Schopfheim - 692km
30.06. Jauer - 242km
20-21.7. Aichwald - 443km
04.08. Gerstetten - 416km

Kalendář MMČR 2019
30.3. Mohelnice - 273km (z Příbrami)
4.5. Jinín - 56km
26.5. Stříbro - 96km
15.6. Březová n. Svitavou - 254km
29.6. Dobřany - 63 km
22.9. Kramolín - 51km
12.10. Horní Újezd - 231km


17.8. DALEČÍN - DRUŽSTVA - 236km

Kalendář GP 2019
7.4. Lommel Belgium
14.4. Talavera Spain
22.4. Oldebroek Netherlands
12.5.KRAMOLIN CZECH REP.
19.5.Kiev "Bucha" Tbc Ukraine
2.6.Plomion France
9.6.Kivioli Estonia
7.7.Markelo Netherlands
14.7.Strassbessenbach Germany
28.7.Stelpe Latvia
25.8.Roggenburg Switzerland
1.9. Gooik Belgium
8.9.Gueugnon France
15.9.Rudersberg Tbc Germany

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34   >>  

29.9.2012 MMČR Březová nad Svitavou

2.10.2012
Máme za sebou poslední závod osmidílného seriálu MMČR,který se konal na pěkné kopcovité trati v Březové nad Svitavou.
Na místo jsme dorazili v pátek odpoledne,rozbalili zázemí a šli jsme si společně s naším novým spolujezdcem Jirkou projít jinak perfektně připravenou trať a říci si pár poznatků co a jak.
Přejímkou prošlo 19 posádek a na tyto závody byly opět pozváni sajdkárový veteráni,těch se sešlo 9 posádek,je vidět že se závody stávají čím dál tím víc oblíbenější.
Přistoupili jsme k závodům velmi opatrně,vzhledem k tomu,že náš spolujezdec Jirka nemá žádné zkušenosti s velkými závody a zkušenosti na sajdě opravdu minimální.Takže nám seznamovací trénink posloužil doslova k seznámení s tratí a práci na místě spolujezdce.Do kvalifikace jsme šli s tím,že se pokusíme o rychlejší kolo v rámci našich možností,nemohli jsme uvěřit našemu osmému času,což bylo super:-).
Do první rozjížďky se nám povedlo odstartovat na šestém místě,bylo nám,ale jasné,že budeme muset zvolnit a jet spíše na jistotu nejlépe až do cíle.To jsme také udělali,ale přesto náš "Jijka" opustil palupu,naštěstí v malé rychlosti,takže mohl doběhnout zpět na motorku-).Cíl jsme projeli za daných podmínek na pěkném desátém místě.
Pořadí 1. rozjížďky:
1.Rozehnalové
2.Diblík-Šnévajs
3.Černý-Musil

Do druhé rundy se Jirka necítil nejlíp a tak jsme se domluvili,že pokud bude chtít,tak zastavíme.Start se nám nepovedl,když jsme se zasekli za ostatními posádkami.zvolili jsme volné tempom,když v cca patnácté minutě jsme nakonec zastavili.
Pořadí 2. rozjížďky:
1.Rozehnalové
2.Diblík-Šnévajs
3.Černý-Musil

Celkové výsledky:
1.Rozehnalové
2.Diblík-Šnévajs
3.Černý-Musil
GRATULUJEME!!!

Závody jsme si užili,i když výsledek nebyl nic moc,byli jsme rádi,že můžeme stát na startu v Březové n/S. a pro Jirku nasbírat další zkušenosti,co by pro začínajícího spolujezdce.

Večer jako každý rok,se konalo slavnostní vyhlášení pod patronací firmy Condor Transit Tir,která se jim opravdu za hojné účasti závodníků opět povedla na jedničku!!!

Všem moc děkujeme za podporu podél trati,ale i mimo ní-)
Ahoj Lukáš

Fotečky od Harriny a z www.motolevel.cz
více informací ...Březové n/S se nakonec zúčastníme

27.9.2012
Po nevydařených závodech v Mohelnici jsme se rozhodli předčasně ukončit sezónu z ekonomických důvodů a tak i spolupráci s naším stávajícím spolujezdcem Vaškem Hotovým(kterému bychom chtěli poděkovat za spolupráci hlavně v letošní sezóně) a padla i úvaha o možné konci závodění.
Nechtěli jsme s našimi mechaniky závody v Březové strávit v roli diváků a tak jsme přijali nabídku finanční podpory od firmy Bio Styl design a možnost tak stát na startu v Březové n/Svitavou s naším mechanikem Jirkou Urešem,který si už odbyl menší závodní premiéru na „poli“ ve Štěpánovicích.
V celkovém umístnění jsme se po neodjeté Mohelnici bohužel propadli se ztrátou až na deváté místo,takže náš úkol bude spíš Jirkovi předat co by „nováčkovi“ co nejvíce zkušeností a co to půjde,potrápit tak naše soupeře....
Pokud budete moc přijeďtě nás a hlavně našeho "Jijku" podpořit...-)

Ahoj Team 338.9.2012 MMČR Mohelnice

10.9.2012
Předposlední závod letošního osmidílného seriálu MMČR,se konal na pěkné rozlehlé trati v Mohelnici.Trať byla po celý den doslova perfektní,zázemí v depu také dobré.
Přejímkou prošlo celkem osmnáct posádek.Seznamovací tréninky proběhly bez problémů,my tak měli konečně možnost vyzkoušet nový výfuk,který se perfektně osvědčil.
V kvalifikaci nastaly menší problémy s časomírou,které se naštěstí podařilo odstranit a po nastavení dalších patnácti minut měli možnost si některé posádky čas upravit,resp. vylepšit.Přes nesouhlas některých posádek a zmatek v časech,nakonec časomíra časy nějak uspořádala.My jsme zajeli čtvrtý čas se ztrátou jedné vteřiny za domácími kluky Diblík-Šnévajs.Slibovali jsme si tak možný úspěch v následujících rozjížďkách,bohužel při běžné výměně oleje v převodovce mechanici vypustli společně s olejem kus převodového zubu.Jelikož nemáme náhradní motor,rozhodl jsem se pro možné další požkození převodovky,s motorem nejet.Dostali jsme možnost,v podstatě od naší konkurence Robina Diblíka použít jejich náhradní i když prý dost jetý motor,tuhle samou nabídku nám poskytl i Přema Hájek(za což oboum děkujeme),po mém rozvážení jsem se raději rozhodl,tyto nabídky od kluků nevyužít,abych nepřivodil další možné finanční komplikace a tak jsme závody strávili bohužel v roli diváků.Měli jsme tak možnost,sledovat vložený závod veteránů sajdkár,který vyhráli,po hezkých soubojích Pepa Peták s Petrem Lundákem.

Výsledky převzaty z www.motolevel.cz
1.rozj.:
1.Rozehnal-Rozehnal (Nr.1), 2. Černý-Musil (Nr.32), 3. Diblík-Šnévajs (Nr.52)

2.rozj.:
1.Černý-Musil, 2. Diblík-Šnévajs, 3. Vejchoda-Vejchoda

Celkově:
1.Černý-Musil,2. Diblík-Šnévajs,3. Vejchoda-Vejchoda

Veteráni Side:
1.Peták-Lundák,2. Hutira-Plhák ,3. Zatloukal-Zatloukal
Po první rozjíďce získali u nás bezkokureční bratři Rozehnalové svůj již jedenáctý titul mistrů republiky,moc GRATULUJEME!!!!!!

Bohužel našich dalších plánovaných závodů MS v Rudersbergu se z finančních důvodů nezúčastníme.

Všem našim fanouškům a lidem,kteří nám pomáhají moc děkujeme za podporu!!!
Ahoj Lukáš

pár foteček od Hariny
více informací ...1.9.2012 MMČR Družstev Ředhošť

2.9.2012
Na závody jsme odjížděli s menší nejistotou s kým vůbec pojedeme v družstvu,původní složení Válek-Musil,Jiroušek-Sejk se rozpadlo už při smolných pouťových závodech ve Štěpánovicích,kde měla opravdu smolný posádka Válek-Musil,což halvně Jendu Válka vyřadilo ze soubojů v Ředhošti a my si tak ač neradi museli hledat náhradu.Byla i nějaká nabídka startovat v jiném družstvu,nakonec po nabídce posádky Králíček-Vach nás doplnit,jsme se rozhodli zůstat u stávajícího družstva,náš cíl s Vaškem byl hlavně se na závodech dobře svézt.Do závodu se přihlásilo celkem 6 družstev(18 posádek).
Po pátečním celodením dešti byla trať celá promáčená,naštestí během dne už nezapršelo,takže se povrch postupně začal zlepšovat a z jedné vyjeté koleje se v některých místech vytvořilo několik stop.
My jsme startovali v první a ve třetí rozjížďce.Start do první rundy se nám povedl na druhém místě za bratry Rozehnalovými,když jsme bohužel ve třetí zatáčce trochu zaváhali a vyjeli do hlubokého bláta a propadli se tak na čtvrtou pozici,na které jsme také dokončili.
Do druhé rozjížďky jsme start zopakovali opět na druhém místě za bratry Rozehnalovými a tam jsme vydrželi s náskokem až do cíle.

Celkové výsledky:
1. Promotorsport Morava ………..……... 12 bodů
Rozehnalové (Nr. 1), Diblík-Šnévajs (Nr. 52) a Vejchodové (Nr. 48)

2. AMS JAWA racing team ………..……. 16 bodů
Čermák-Musil (Nr. 18), Černý-Zinckernagel (Nr. 32) a Vrátný-Březina (Nr. 87)

3. AMK Protec Evaň ……………............... 30 bodů
Vyšatové (Nr. 77), Boukalové (Nr.99) a Kříž-Chéreau (Nr.11)

4. MOTOSPORT klub Málkov .………..... 31 bodů
Pudlo-Hotový (Nr. 33), Jiroušek-Pinta (Nr. 88) a Králíček-Vach (Nr.50)

5. QAMA Motosport club …….……….... 40 bodů
Frintové (Nr. 22), Krotil-Ochtábec (Nr. 20) a Pokorný-Hájek (Nr. 55)

6. ACCR I. .................................................... 33 bodů (Tyle-Mach nestartovali)
Poslušný-Rozhoň (Nr.69), Tyle-Mach (Nr.71), Funda-Dlask (Nr.74)

výsledky převzaty z www.motolevel.cz

Myslím,že poděkování patří pořadatelům za hezké závody,které se snažilo znepříjemnit počasí.
My jsme s našimy výsledky byli spokojeni,bohužel nám celkové třetí místo uteklo o jediný bodík.

Fotečky máme jen od kluků z www.motolevel.cz,protože náš mechanik Harrina měl plné ruce práce s blátem,tak snad příště....
Ahoj Lukáš
více informací ...24-26.8.2012 Ms Roggenburg (CH)

28.8.2012
Letošní náš již druhý planovaný start na MS se konal v krásné krajině,ve švýcarském Roggenburgu.
V pátek jsme bez problémů prošli technickou přejímkou a s námi ještě dalších 45 posádek.Od našeho příjezdu nás doprovázel neustálý déšť až do sobotního rána,kdy se počasí ustálilo a během celého dne svítilo sluníčko.
Trať měla kupodivu po vydatném dešti pěkný podklad,byla umístněna na dvou přilehlých kopcích,takže pro diváky ideální,ale pro jezdce docela technicky náročná.
Seznámení s tratí proběhlo bez problémů,i když jsme několikrát měnili nastavení převodů.
V předkvalifikačním tréninku jsme zajeli 16. čas,což znamenalo první post ve druhé řadě na startu kvalifikace.Do té se nám start moc nevyvedl,když jsem v následujících zatáčkách udělali několik chyb a nechali se zbytečně předjet od dalších posádek.Ztrátu jsme se snažili dohnat,ale předjíždění se moc nedařilo.Dvě kola před koncem jsme se z 19. místa rozhodli odstoupit pro Vaškovo dýchací potíže a soustředit se tak na poslední šanci,která bohužel nevyšla o 0,05s.Do nedělního závodu se bez problémů a po pěkné kvalifikační jízdě dostali bratři Rozehnalové a z poslední šance dobře jedoucí bratři Vejchodové.
Tento závod byl pro nás menším zklamáním,protože nám chyběla docela znatelně rychlost,na druhou stranu to byla cenná zkušenost.
Výsledky:zdroj www.sidecarcross.com
1.rozj:
01. 01. Daniel Willemsen-Lauris Daiders NL-LV WSP/Zabel 25
02. 05. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP/Zabel 22
03. 06. Ben Adriaenssen-Sven Verbrugge B-B WSP/KTM 20
04. 222. Joris Hendrickx-Kaspars Liepins B-LV VMC/KTM 18
05. 138. Valentin Giraud-Nicolas Musset F-F WHT/KTM 16
06. 03. Jan Hendrickx-Elvijs Mucenieks B-LV VMC/Zabel 15
07. 11. Vaclav Rozehnal-Marek Rozehnal CZ-CZ VMC/Zabel 14
08. 24. Richard Jenkins-Dan Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 13
09. 17. Stuart Brown-Josh Chamberlain GB-GB MEFO/Zabel 12
10. 21. Marcel Willemsen-Gertie Eggink NL-NL WSP/Zabel 101
23. 148. Tomas Vejchoda-Jakub Vejchoda CZ-CZ WSP/Zabel 0

2.rozj:
01. 01. Daniel Willemsen-Lauris Daiders NL-LV WSP/Zabel 25
02. 05. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP/Zabel 22
03. 222. Joris Hendrickx-Kaspars Liepins B-LV VMC/KTM 20
04. 06. Ben Adriaenssen-Sven Verbrugge B-B WSP/KTM 18
05. 03. Jan Hendrickx-Elvijs Mucenieks B-LV VMC/Zabel 16
06. 11. Vaclav Rozehnal-Marek Rozehnal CZ-CZ VMC/Zabel 15
07. 21. Marcel Willemsen-Gertie Eggink NL-NL WSP/Zabel 14
08. 138. Valentin Giraud-Nicolas Musset F-F WHT/KTM 13
09. 10. Daniel Millard-Joe Millard GB-GB WHT/Husaberg 12
10. 19. Henrik Soderqvist-Tim Gustavsson S-S WSP/Zabel 11
24. 148. Tomas Vejchoda-Jakub Vejchoda CZ-CZ WSP/Zabel 0

Celkové:
01. 01. Daniel Willemsen-Lauris Daiders NL-LV WSP/Zabel 25
02. 05. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP/Zabel 22
03. 222. Joris Hendrickx-Kaspars Liepins B-LV VMC/KTM 20
04. 06. Ben Adriaenssen-Sven Verbrugge B-B WSP/KTM 18
05. 03. Jan Hendrickx-Elvijs Mucenieks B-LV VMC/Zabel 16
06. 11. Vaclav Rozehnal-Marek Rozehnal CZ-CZ VMC/Zabel 15
07. 21. Marcel Willemsen-Gertie Eggink NL-NL WSP/Zabel 14
08. 138. Valentin Giraud-Nicolas Musset F-F WHT/KTM 13
09. 10. Daniel Millard-Joe Millard GB-GB WHT/Husaberg 12
10. 19. Henrik Soderqvist-Tim Gustavsson S-S WSP/Zabel 11

Dalšími závody jsou pro nás 1.9. MČR družstev v Ředhošti.
Ahoj Lukáš

Pár fotek od Zdeňka Růžičky
více informací ...

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34   >>