Aktuality
soustředění Srní
Tento víkend jsme se s Michalem zúčastnili reprezentačního soustředění s vybranými posádkami a čtyřkolkáři na Srní v krásném areálu Hotelu Srní.
Zde byl připravený několika fázový trénink od Honzy Lehotského prezentovaný Ondřej Čermák, Tomáš Čenda Černohorský, Martin Motoshop Černohorský,v tělocvičně,na běžkách,v bazénu a posilovně.
Panovala velmi kamarádská atmosféra,všichni účastníci k soustředění přistoupili velmi profesionálně a makali naplno.
Chtěli bychom moc poděkovat za pozvání Autoklub České republiky ,především našemu předsedovi Premek Hajek za možnost si vyzkoušet zimní přípravu s profesionálním přístupem se vším všudy,trenerské rady od Martina Černohorského a Ondry Čermáka-opravdu všem s Michalem moc DĚKUJEME!!!
Na závěr pro nás v bazénu uspořádali štafetový závod o pivo,který jsme k našemu údivu ve složení s Michalem,Přemkem Hájkem a Martinem Hrochem vyhráli:)
Na závěr ještě jednou moc děkujeme za pozvání.
Lukáš & Michal

Foto zde:
více informací ...

kalendáře MMČR + MS
25.3. Oss - Nizozemsko-MS
31.3. Kaplice-MMČR
8.4. Castelnau de Lévis - Francie-MS
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko-MS
28.4. Petrovice u Karviné-MMČR
6.5. Chernivtsi - Ukrajina-MS
13.5. Kramolín - Česká rep.-MS
20.5. Stříbro-MMČR
2.6. Mohelnice-MMČR
10.6. Kegums - Lotyšsko-MS
17.6. Kivoli - Estonsko-MS
24.6. Lommel - Belgie-MS
1.7. Ledeč n. Sázavou-MMČR
22.7. Strassbessenbach - Německo-MS
29.7. Stelpe - Lotyšsko-MS
26.8. Roggenburg - Švýcarsko-MS
2.9. Chaumont - Francie-MS
9.9. Březová n. Svitavou-MS
16.9. Rudersberg - Německo-MS
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko-družstva ME
29.9. Kramolín-MMČR
13.10. Horní Újezd-MMČR


kalendář MMČR
31.3. Kaplice
28.4. Petrovice u Karviné
20.5. Stříbro
2.6. Mohelnice
1.7. Ledeč n. Sázavou
9.9. Březová n. Svitavou
29.9. Kramolín
13.10. Horní Újezd


kalendář MS
25.3. Oss - Nizozemsko
8.4. Castelnau de Lévis - Francie
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko
6.5. Chernivtsi - Ukrajina
13.5. Kramolín - Česká rep.
10.6. Kegums - Lotyšsko
17.6. Kivoli - Estonsko
24.6. Lommel - Belgie
22.7. Strassbessenbach - Německo
29.7. Stelpe - Lotyšsko
26.8. Roggenburg - Švýcarsko
2.9. Chaumont - Francie
16.9. Rudersberg - Německo


družstva ME
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>  

Březové n/S se nakonec zúčastníme

27.9.2012
Po nevydařených závodech v Mohelnici jsme se rozhodli předčasně ukončit sezónu z ekonomických důvodů a tak i spolupráci s naším stávajícím spolujezdcem Vaškem Hotovým(kterému bychom chtěli poděkovat za spolupráci hlavně v letošní sezóně) a padla i úvaha o možné konci závodění.
Nechtěli jsme s našimi mechaniky závody v Březové strávit v roli diváků a tak jsme přijali nabídku finanční podpory od firmy Bio Styl design a možnost tak stát na startu v Březové n/Svitavou s naším mechanikem Jirkou Urešem,který si už odbyl menší závodní premiéru na „poli“ ve Štěpánovicích.
V celkovém umístnění jsme se po neodjeté Mohelnici bohužel propadli se ztrátou až na deváté místo,takže náš úkol bude spíš Jirkovi předat co by „nováčkovi“ co nejvíce zkušeností a co to půjde,potrápit tak naše soupeře....
Pokud budete moc přijeďtě nás a hlavně našeho "Jijku" podpořit...-)

Ahoj Team 33



8.9.2012 MMČR Mohelnice

10.9.2012
Předposlední závod letošního osmidílného seriálu MMČR,se konal na pěkné rozlehlé trati v Mohelnici.Trať byla po celý den doslova perfektní,zázemí v depu také dobré.
Přejímkou prošlo celkem osmnáct posádek.Seznamovací tréninky proběhly bez problémů,my tak měli konečně možnost vyzkoušet nový výfuk,který se perfektně osvědčil.
V kvalifikaci nastaly menší problémy s časomírou,které se naštěstí podařilo odstranit a po nastavení dalších patnácti minut měli možnost si některé posádky čas upravit,resp. vylepšit.Přes nesouhlas některých posádek a zmatek v časech,nakonec časomíra časy nějak uspořádala.My jsme zajeli čtvrtý čas se ztrátou jedné vteřiny za domácími kluky Diblík-Šnévajs.Slibovali jsme si tak možný úspěch v následujících rozjížďkách,bohužel při běžné výměně oleje v převodovce mechanici vypustli společně s olejem kus převodového zubu.Jelikož nemáme náhradní motor,rozhodl jsem se pro možné další požkození převodovky,s motorem nejet.Dostali jsme možnost,v podstatě od naší konkurence Robina Diblíka použít jejich náhradní i když prý dost jetý motor,tuhle samou nabídku nám poskytl i Přema Hájek(za což oboum děkujeme),po mém rozvážení jsem se raději rozhodl,tyto nabídky od kluků nevyužít,abych nepřivodil další možné finanční komplikace a tak jsme závody strávili bohužel v roli diváků.Měli jsme tak možnost,sledovat vložený závod veteránů sajdkár,který vyhráli,po hezkých soubojích Pepa Peták s Petrem Lundákem.

Výsledky převzaty z www.motolevel.cz
1.rozj.:
1.Rozehnal-Rozehnal (Nr.1), 2. Černý-Musil (Nr.32), 3. Diblík-Šnévajs (Nr.52)

2.rozj.:
1.Černý-Musil, 2. Diblík-Šnévajs, 3. Vejchoda-Vejchoda

Celkově:
1.Černý-Musil,2. Diblík-Šnévajs,3. Vejchoda-Vejchoda

Veteráni Side:
1.Peták-Lundák,2. Hutira-Plhák ,3. Zatloukal-Zatloukal
Po první rozjíďce získali u nás bezkokureční bratři Rozehnalové svůj již jedenáctý titul mistrů republiky,moc GRATULUJEME!!!!!!

Bohužel našich dalších plánovaných závodů MS v Rudersbergu se z finančních důvodů nezúčastníme.

Všem našim fanouškům a lidem,kteří nám pomáhají moc děkujeme za podporu!!!
Ahoj Lukáš

pár foteček od Hariny
více informací ...



1.9.2012 MMČR Družstev Ředhošť

2.9.2012
Na závody jsme odjížděli s menší nejistotou s kým vůbec pojedeme v družstvu,původní složení Válek-Musil,Jiroušek-Sejk se rozpadlo už při smolných pouťových závodech ve Štěpánovicích,kde měla opravdu smolný posádka Válek-Musil,což halvně Jendu Válka vyřadilo ze soubojů v Ředhošti a my si tak ač neradi museli hledat náhradu.Byla i nějaká nabídka startovat v jiném družstvu,nakonec po nabídce posádky Králíček-Vach nás doplnit,jsme se rozhodli zůstat u stávajícího družstva,náš cíl s Vaškem byl hlavně se na závodech dobře svézt.Do závodu se přihlásilo celkem 6 družstev(18 posádek).
Po pátečním celodením dešti byla trať celá promáčená,naštestí během dne už nezapršelo,takže se povrch postupně začal zlepšovat a z jedné vyjeté koleje se v některých místech vytvořilo několik stop.
My jsme startovali v první a ve třetí rozjížďce.Start do první rundy se nám povedl na druhém místě za bratry Rozehnalovými,když jsme bohužel ve třetí zatáčce trochu zaváhali a vyjeli do hlubokého bláta a propadli se tak na čtvrtou pozici,na které jsme také dokončili.
Do druhé rozjížďky jsme start zopakovali opět na druhém místě za bratry Rozehnalovými a tam jsme vydrželi s náskokem až do cíle.

Celkové výsledky:
1. Promotorsport Morava ………..……... 12 bodů
Rozehnalové (Nr. 1), Diblík-Šnévajs (Nr. 52) a Vejchodové (Nr. 48)

2. AMS JAWA racing team ………..……. 16 bodů
Čermák-Musil (Nr. 18), Černý-Zinckernagel (Nr. 32) a Vrátný-Březina (Nr. 87)

3. AMK Protec Evaň ……………............... 30 bodů
Vyšatové (Nr. 77), Boukalové (Nr.99) a Kříž-Chéreau (Nr.11)

4. MOTOSPORT klub Málkov .………..... 31 bodů
Pudlo-Hotový (Nr. 33), Jiroušek-Pinta (Nr. 88) a Králíček-Vach (Nr.50)

5. QAMA Motosport club …….……….... 40 bodů
Frintové (Nr. 22), Krotil-Ochtábec (Nr. 20) a Pokorný-Hájek (Nr. 55)

6. ACCR I. .................................................... 33 bodů (Tyle-Mach nestartovali)
Poslušný-Rozhoň (Nr.69), Tyle-Mach (Nr.71), Funda-Dlask (Nr.74)

výsledky převzaty z www.motolevel.cz

Myslím,že poděkování patří pořadatelům za hezké závody,které se snažilo znepříjemnit počasí.
My jsme s našimy výsledky byli spokojeni,bohužel nám celkové třetí místo uteklo o jediný bodík.

Fotečky máme jen od kluků z www.motolevel.cz,protože náš mechanik Harrina měl plné ruce práce s blátem,tak snad příště....
Ahoj Lukáš
více informací ...



24-26.8.2012 Ms Roggenburg (CH)

28.8.2012
Letošní náš již druhý planovaný start na MS se konal v krásné krajině,ve švýcarském Roggenburgu.
V pátek jsme bez problémů prošli technickou přejímkou a s námi ještě dalších 45 posádek.Od našeho příjezdu nás doprovázel neustálý déšť až do sobotního rána,kdy se počasí ustálilo a během celého dne svítilo sluníčko.
Trať měla kupodivu po vydatném dešti pěkný podklad,byla umístněna na dvou přilehlých kopcích,takže pro diváky ideální,ale pro jezdce docela technicky náročná.
Seznámení s tratí proběhlo bez problémů,i když jsme několikrát měnili nastavení převodů.
V předkvalifikačním tréninku jsme zajeli 16. čas,což znamenalo první post ve druhé řadě na startu kvalifikace.Do té se nám start moc nevyvedl,když jsem v následujících zatáčkách udělali několik chyb a nechali se zbytečně předjet od dalších posádek.Ztrátu jsme se snažili dohnat,ale předjíždění se moc nedařilo.Dvě kola před koncem jsme se z 19. místa rozhodli odstoupit pro Vaškovo dýchací potíže a soustředit se tak na poslední šanci,která bohužel nevyšla o 0,05s.Do nedělního závodu se bez problémů a po pěkné kvalifikační jízdě dostali bratři Rozehnalové a z poslední šance dobře jedoucí bratři Vejchodové.
Tento závod byl pro nás menším zklamáním,protože nám chyběla docela znatelně rychlost,na druhou stranu to byla cenná zkušenost.
Výsledky:zdroj www.sidecarcross.com
1.rozj:
01. 01. Daniel Willemsen-Lauris Daiders NL-LV WSP/Zabel 25
02. 05. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP/Zabel 22
03. 06. Ben Adriaenssen-Sven Verbrugge B-B WSP/KTM 20
04. 222. Joris Hendrickx-Kaspars Liepins B-LV VMC/KTM 18
05. 138. Valentin Giraud-Nicolas Musset F-F WHT/KTM 16
06. 03. Jan Hendrickx-Elvijs Mucenieks B-LV VMC/Zabel 15
07. 11. Vaclav Rozehnal-Marek Rozehnal CZ-CZ VMC/Zabel 14
08. 24. Richard Jenkins-Dan Chamberlain GB-GB WSP/Zabel 13
09. 17. Stuart Brown-Josh Chamberlain GB-GB MEFO/Zabel 12
10. 21. Marcel Willemsen-Gertie Eggink NL-NL WSP/Zabel 101
23. 148. Tomas Vejchoda-Jakub Vejchoda CZ-CZ WSP/Zabel 0

2.rozj:
01. 01. Daniel Willemsen-Lauris Daiders NL-LV WSP/Zabel 25
02. 05. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP/Zabel 22
03. 222. Joris Hendrickx-Kaspars Liepins B-LV VMC/KTM 20
04. 06. Ben Adriaenssen-Sven Verbrugge B-B WSP/KTM 18
05. 03. Jan Hendrickx-Elvijs Mucenieks B-LV VMC/Zabel 16
06. 11. Vaclav Rozehnal-Marek Rozehnal CZ-CZ VMC/Zabel 15
07. 21. Marcel Willemsen-Gertie Eggink NL-NL WSP/Zabel 14
08. 138. Valentin Giraud-Nicolas Musset F-F WHT/KTM 13
09. 10. Daniel Millard-Joe Millard GB-GB WHT/Husaberg 12
10. 19. Henrik Soderqvist-Tim Gustavsson S-S WSP/Zabel 11
24. 148. Tomas Vejchoda-Jakub Vejchoda CZ-CZ WSP/Zabel 0

Celkové:
01. 01. Daniel Willemsen-Lauris Daiders NL-LV WSP/Zabel 25
02. 05. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP/Zabel 22
03. 222. Joris Hendrickx-Kaspars Liepins B-LV VMC/KTM 20
04. 06. Ben Adriaenssen-Sven Verbrugge B-B WSP/KTM 18
05. 03. Jan Hendrickx-Elvijs Mucenieks B-LV VMC/Zabel 16
06. 11. Vaclav Rozehnal-Marek Rozehnal CZ-CZ VMC/Zabel 15
07. 21. Marcel Willemsen-Gertie Eggink NL-NL WSP/Zabel 14
08. 138. Valentin Giraud-Nicolas Musset F-F WHT/KTM 13
09. 10. Daniel Millard-Joe Millard GB-GB WHT/Husaberg 12
10. 19. Henrik Soderqvist-Tim Gustavsson S-S WSP/Zabel 11

Dalšími závody jsou pro nás 1.9. MČR družstev v Ředhošti.
Ahoj Lukáš

Pár fotek od Zdeňka Růžičky
více informací ...



11.8.2012 Chalupa Cup

12.8.2012
Tento víkend se konal nedaleko Českých Budějovic ve Štěpánovicích Chalupa Cup,na který byli pozváni sajdkáristé k vloženému závodu.Vzhledem k větší absenci závodů v kalendáři,tuto pozvánku mnozí přijali velmi rádi,včetně nás.
Tento závod jsme zvolili k možnosti premiérového startu na sajdkáře,na místě spolujezdce našeho mechanika Jirky,který se na tuto premiéru pilně připravoval od zimy.Závodů se zúčastnilo celkem osm posádek,dopoledne proběhly dva tréninky a odpoledne dvě rozjížďky 20min plus dvě kola.

Bohužel v první rozjížďce měli nepříjemný pád Jenda Válek s Radkem Musilem na jednom dvojskoku a závod musel být zastaven.Radek byl potlučenej,ale odešel po svých,bohužel Honza musel být s nepříjemnými zraněnímy převezen do nemocnice.Start se po chvilce opakoval a rozjížďka,která se naštěstí obešla už bez problémů,jen byla zkrácena díky již zmíněné nešťastné nehodě na 12min plus dvě kola.My jsme v plynulém tempu dokončili na čtvrtém místě.
1.Rozjížďka:
1.Wanger-Gábor
2.Králíček-Vach
3.Vrátný-Březina
4.Pudlo-Ureš
5.Jiroušek-Sejk

Druhá rozjížďka,která se jela už na plánovaných 20min plus dvě kola,proběhla v poklidu a pohodě.Snažili jsme se opět udržovat plynulé,ale přece jen trochu svižnější tempo(aby si Jirka zvykal:-))) ) a dokončili na pátem místě.
2.Rozjížďka:
1.Rozjížďka:
1.Wanger-Gábor
2.Kříž-Chereau
3.Králíček-Vach
4.Vrátný-Březina
5.Pudlo-Ureš

Pořadatel uspořádal myslím povedené závody se vším všudy,včetně společenské akce před závodama,kterou závodníci vřele uvítali-))).Na tomto „srandamači“ potvrdili svoji skvělou letošní formu Tonda Wanger s Michalem Gáborem a nedali nikomu nejmenší šanci a bez problémů vyhráli.My jsme byli s výsledkem spokojeni a musím Jirku pochválit za povedenou premieru.:-).
Nadcházející víkend máme už s Vaškem naplánovaný trénink u Chomutova,na trati klubu Autoterno Málkov,za který letos startujeme,aby jsme se co nejlépe připravili na naše další plánované závody MS ve švýcarském Roggenburgu.

Na závěr bych chtěl za náš celý Team popřát Jendovi Válkovi brzké uzdravení a navrácení se co nejdřív opět za řidítka.

Čao Lukáš

Harrinovo foto:
více informací ...

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31   >>