Aktuality
29.9.2018
MMČR KRAMOLÍN
Máme za sebou další závod v MMČR Side v Kramolíně u Nepomuku. Od rána se nám celkem dařilo, v tréninku i v kvalifikaci se podařilo zajet shodně na druhé pozici a do hlavních závodů jsme šli natěšení.
V pvním závodě jsme odstartovali na třetí pozici a v druhém kole nám zhasl motor při souboji s jinou posádkou. Následoval propad až na devátou příčku a stíhací jízda. V cíli čtvrtý flek, ale věděli jsme, že to mohlo být do TOP 3.
V druhém závodě jsme měli na startu holeshot, ale postupně nás předjeli Hroši a Kolenčík. V cíli třetí místo a celkově čtvrté.
Moc děkujeme fanouškům, kterých se sešlo tradičně hodně a hnali nás celou dobu dopředu.

Příště se uvidíme na předposledním závodě v Březové nad Svitavou.

Mega Motory CZ BO Motor-Oil Autoprofi MX racing Team TOMMY suspension FlyHelmet Stavební firma Proresta Melmuk

Ukončení sezóny v Jiníně
Přesto,že letošní sezóna je pro nás trošku krkolomná,i tak jsme se rozhodli uspořádat,oblíbené “ukončení sezóny” a poděkovat tak lidem,kteří nám pomahají a umožnili nám vůbec letos dokončit sezónu....
Letošní akce se tentokrát bude konnat 20.10.2018 od 11h na mistrovské trati v Jinin MX Park,kde se mmj ambiciózní parta okolo Jardy Kalného,do slova denně snaží vytvářet ideální podmínky pro trénink...
více informací ...

kalendáře MMČR + MS
25.3. Oss - Nizozemsko-MS - 827km (z Příbrami)
31.3. Mohelnice-MMČR - 270km
8.4. Castelnau de Lévis - Francie-MS - 1477km
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko-MS - 2392km
28.4. Petrovice u Karviné-MMČR - 430km
6.5. Chernivtsi - Ukrajina-MS - 1180km
13.5. Kramolín - Česká rep.-MS - 45km
20.5. Stříbro-MMČR - 110km
2.6. Dalečín-MMČR - 235km
10.6. Kegums - Lotyšsko-MS - 1380km
17.6. Kivoli - Estonsko-MS - 1775km
24.6. Lommel - Belgie-MS - 826km
30.6. Ledeč n. Sázavou-MMČR - 130km
22.7. Strassbessenbach - Německo-MS - 440km
29.7. Stelpe - Lotyšsko-MS - 1350km
26.8. Roggenburg - Švýcarsko-MS - 720km
2.9. Vesoul - Francie-MS - 777km
9.9. Březová n. Svitavou-MMČR - 250km
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko-družstva ME - 820km
29.9. Kramolín-MMČR - 45km
13.10. Horní Újezd-MMČR - 230km


kalendář MMČR
31.3. Mohelnice
28.4. Petrovice u Karviné
20.5. Stříbro
2.6. Dalečín
30.6. Ledeč n. Sázavou
9.9. Březová n. Svitavou
29.9. Kramolín
13.10. Horní Újezd


kalendář MS
25.3. Oss - Nizozemsko
8.4. Castelnau de Lévis - Francie
15.4. Talavera de la Reina - Španělsko
6.5. Chernivtsi - Ukrajina
13.5. Kramolín - Česká rep.
10.6. Kegums - Lotyšsko
17.6. Kivoli - Estonsko
24.6. Lommel - Belgie
22.7. Strassbessenbach - Německo
29.7. Stelpe - Lotyšsko
26.8. Roggenburg - Švýcarsko
2.9. Vesoul - Francie


družstva ME
22. - 23.9. Slagelse - Dánsko

Nacházíte se zde: >

Aktuality


<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33   >>  

25.8.2013 Ledeč n/Sázavou

26.8.2013
Máme za sebou již sedmý závod MMČR,který se jel na perfektně připravené trati v Ledči nad Sázavou.
Tentokrát byli zařazeni i sajdkárkrosový veteráni,kteří předvedli pěkné závody!
Tréninky proběhli ještě za sucha bez problémů.Kvalifikovali jsme se na čtvrtém místě.
Do první rozjížďky už začalo pršet a nám se povedlo odstartovat na čtvrtém místě,které jsme si cca drželi 15min,než jsem udělal jezdeckou chybu a zašlápnul si motor v jedné zatáčce,bohužel jsme se propadli o jedno místo a ztratili kontakt,takže jsme v klidu dojeli na pátém místě.
Do druhý rozjížďky byl start horší,když jsme po menší strkanici odjeli někde okolo šesté pozice.Trať byla kluzká,tak bylo složitější předjíždět,nakonec jsme se dostali na pátou pozici a snažili se tak bez rizika dojet do cíle,což se dařilo až do posledního kola,kde za jedním skokem stála posádka Vejchoda-Zatloukal pro poruchu motoru.Bohužel jsme si kluků všimli na poslední chvíli a při snaze je netrefit naplno jsme šli na tlamu!!!!!:-(Pořadatelku sedící cca 4m od nich asi víc zajímalo,co budou kluci dělat,než aby zvedla prapor!Pořadatel by měl víc dbát na to koho tam postaví,a když tak by mu měl vysvětlit aspoň co má dělat!!!
Nám se na pár šrámů na motorce nic nestalo a tak jsme dojeli ještě na šestém místě.
Celkově pátý místo.
Musím říct,že se závody povedly i my jsme měli dobrý pocit z jízdy až na zmiňovaný karambol.Musel sem to tu napsat,protože to není poprvé a jde o zdravý nás jezdců!!!

Jinak vše super,komentátor,trať i zázemí!
Díky a ahoj Lukáš



MMČR Krásná Lípa 13.7.2013

18.7.2013
Šestý závod českého mistráku se konal na nově zařazené a technické trati v Krásné Lípě u Chomutova,tato trať byla pro nás tak trochu domácí,protože za místní klub startujeme již třetí sezónu.Přípravy jsme nechtěli podcenit a tak jsme se týden před závodama sem vydali trénovat.
Pořadatel si opravdu máknul a připravil pro nás pro jezdce a teamy perfektní zázemí a trať,která je už tak na kamenitém podkladu se snažili maximálně vysbírat od větších kamenů což po celý den vydrželo.Den před závodem byl zajištěná živá hudba,velkoplošná televize a nakonec velice hezký ohňostroj.
Vzhledem k předchozímu tréninku jsme si od závodu slibovali kvalitní výsledek což se bohužel nestalo.
V kvalifikaci jsme ještě zajeli čtvrtý čas.
Do první rozj. jsme odstartovali na třetím místě,během tří kol jsme se hlavně díky problémům vážnějších soupeřů dostali dokonce na druhou pozici,ale vzápětí došli síly,takže jsme nakonec doslova ubránili čtvrtou pozici.
Do druhé rozjížďky jsme odstartovali na třetí pozici,ale během cca tří kol jsme museli zajet do depa!
Celkově jsme skončili osmý.
Více info a foto na:
více informací ...



29.6.2013 MMČR Dlouhá Loučka

3.7.2013
Tuto sobotu se jel již pátý závod MMČR v Dlouhé Loučce u Uničova.Trať i zázemí okolo bylo pěkně připravené,počasí vyšlo super a diváků přišlo taky dost.Přejímkou prošlo šestnáct posádek,což bylo letos asi nejméně.
Nám se povedlo zajet třetí čas v kvalifikaci,při které jsme měli bohužel menší kolizi,když se Jirka neudržel a spadnul na jednom skoku.Naštěstí se nic nestalo a my tak mohli nastoupit do závodů.
Do první rozjížďky se nám povedlo odstartovat na třetí pozici,o kterou jsme bohužel přišli asi ve třetím kole.Po té jsme museli zvolit bezpečné tempo,aby Jirka fyzicky vydržel až do konce rozjížďky,vzhledem k dostatečnému náskoku jsme dokončili na páté pozici.
Do druhé rozjížďky jsme odstartovali na čtvrté pozici,ale bohužel cca ve čtvrtém kole jsme museli opět zvolnit,aby jsme bezpečně projeli cílem,což bylo nakonec na šesté pozici.
Celkově jsme obsadili šesté místo.
1.Rozehnalové,2.Černý-Musil,3.Vejchodové

Výsledky nejsou až tak špatné,ale pocity z jízdy nejsou opravdu ideální.Za čtrnáct dní nás čeká další závod,na nově zvolené technické trati pro MMČR za Chomutovem a to v Krásné Lípě,tak se pokusíme,aby se vše zlepšilo.

Omlouvám se za pozdní report,ale jaksi my na to kvůli pracovní zaneprázdněnosti nezbyl čas.
Zatím Ahoj Lukáš

Více info na www.motolevel.cz
více informací ...



1.6.2013 MMČR Horní Újezd

2.6.2013
Tuto sobotu jsme odjeli náš asi nejsmolnější závod MMČR,který se konal v Horním Újezdě.Trať i zázemí bylo jako vždy perfektní.I když po příjezdu do areálu svítilo sluníčko,v sobotu okolo poledne začalo hustě pršet a už nepřestalo,ale i přesto zůstala trať v pěkném stavu.
Tréninky jsme odjeli bez problémů,když jsme v kvalifikaci zajeli pěkný pátý čas.
Do první rozjížďky se nám start celkem povedl,bohužel jen do první menší zatáčky,kde jsme lehce „ulehli“.Zkusili jsme pokračovat,bohužel po pár kolech Jirku začalo bolet rameno a tak jsme museli odstoupit.
Do druhé rozjížďky nám díky závadě na spojce zhasnul motor a tak jsme odjížděli bezkonkurečně poslední.Ve druhé zatáčce po startu byl karambol,tak jsme přeskočili pár posádek,snažili jsme se bojovat a napravit pokaženou první jízdu,bohužel po pár kolech nám začal motor vynechávat až se úplně zastavil.
Bohužel jsme ze závodů nepřivezli žádný pěkný výsledek,jen pár modřin a kupu bláta,ale přesto se budem těšit na další závody.Vzhledem k tomu,že je měsíc pauza,chtěli bychom se zúčastnit některých závodů v zahraničí.
Tento víkend se jedeme jen jako diváci,podívat na závody MS do Kramolína u Nepomuku,kam bych chtěl pozvat všechny fanoušky sajdkár.Bude se opět konat vložený závod veteránů s účastí bývalích mistrů světa,takže o zážitky nebude opět nouze.O štěstí v kvalifikaci do hlavního závodu se bude pokoušet několik českých posádek,tak je přijeďte podpořit!

Ahoj Lukáš

Více info a nějaké foto zde na Motolevlu
více informací ...



12.5.2013 MMČR Stříbro

13.5.2013
Tak je za námi již třetí letošní závod MMČR,který se konal na perfektně připravené trati ve Stříbře.Vše jsme opět podřídili k získávání zkušeností našeho spolujezdce Jirky a tak jsem si opět prošli trať a řekli se vše potřebné k následující jízdě.
Do závodů se přihlásilo 21 posádek,což bylo za daných podmínek super.
Bohužel počasí trať upravilo v docela pěkné bahniště.Tréninky proběhly bez problémů,nám se povedlo zřejmě díky složitějším podmínkám kvalifikovat na krásném 4. fleku.
Do první rozjížďky se odstartovali na pěkném druhém místě za bratry Vejchodovými,na kterém jsme se překvapivě drželi cca do 16.minuty,když se přes nás podle očekávání přehnali bratři Rozehnalové.Třetí pozici přes pár krizovek jsme udrželi až do cíle.
1.rozjížďka:
1.Rozehnalové
2.Vejchodové
3.Pudlo-Ureš
Do druhé rozjížďky jsem naopak start totálně pokazil a odjížděli jsme na asi 12. pozici.Snažili jsme se postupně prokousávat dopředu,ale vzhledem k povrchu tratě to moc nešlo.Nakonec jsme museli tempo upravit tak,aby jsme dojeli až do cíle a mohli tak předat další zkušenosti,což se nakonec povedlo na docela pěkném 8.místě.
Celkově jsme se umístnili na pěkném pátém místě,což je pro nás za daných podmínek velký úspěch.
2.rozjížďka:
1.Rozehnalové
2.Černý-Musil
3.Wanger-Gábor

CELKOVĚ:
1.Rozehnalové
2.Černý-Musil
3.Boukalové
Moc pěkný závod zajeli mladí kluci Boukalové,kteří se pod dohledem bratrů Čermákových stále zlepšují!!!

Musím poděkovat celému našemu teamu za pomoc a přípravu hlavně motorky a samo taky našim fanouškům,kterých bylo určo vidět kolem trati dost:-) DĚKUJEME

Ahoj Lukáš

více info na:
více informací ...

<<    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33   >>